Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На вшануванні 85 роковин Голодомору сталося диво: кров святого розрідилась в руках глави УГКЦ

В італійському Неаполі під час вшанування 85 роковин Голодомору сталося диво - згусток крові святого Януарія розрідився в руках глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Це сталося у неділю, 18 листопада, повідомляє Секретаріат глави УГКЦ у Римі.

У Неаполі на вшануванні 85 роковин Голодомору сталося диво

Як зазначається, мощі св. Януарія архієпископ Неаполя кардинал Кришенціо Сепе особисто виставив для почитання з нагоди історичного візиту глави УГКЦ до архієпархії Неаполя у рамках вшанування 85-ї річниці Голодомору. На завершення Божественної літургії Предстоятель УГКЦ благословив вірних реліквією, а відтак процесійно переніс її до місця зберігання - спеціального сховища бічної каплиці собору. В момент покладання реліквіарію до сховища кров св. Януарія миттєво стала рідкою.

Оберігач реліквії повернувся до вірних з оголошенням: «Я маю сказати вам важливе повідомлення, сталося чудо: кров св. Януарія стала рідкою в руках Блаженнішого Святослава» - продемонстрував капсулу з повністю розрідженою кров'ю.


Фото: ugcc.ua

Після цього глава УГКЦ знову благословив вірних мощами святого.

«Під час процесійної ходи, коли я з трепетом ніс мощі св. Януарія, я просив у нього про заступництво за український народ та припинення війни в Україні», - розповів Блаженніший Святослав.

«Чудо крові св. Януарія» є викликом для сучасної науки. Його кров застигла ще у IV столітті і тричі на рік переходить у рідкий стан:19 вересня, 16 травня та в суботу перед першою неділею травня. Востаннє це чудо сталося під час відвідин архієпархії Папою Римським Франциском: кров розрідилась наполовину.

Місцеве населення вірить, що чудо розрідження крові св. Януарія є знаком того, що він опікується їхнім містом та вислуховує їхні молитви.

Неаполітанського святого почитає як католицька, так і православна Церкви. Януарій – італійський священномученик, був єпископом, мученицьку смерть прийняв близько 305 року, йому було відтято голову. Християни Неаполя взяли тіло святого, а його засохлу кров зібрали із землі в посудину. На його могилі впродовж століть відбувається багато чудес.


Tags: Владика Святослав, Голодомор, УГКЦ, артефакты, дива, молебен, непознанное, реликвии, святыни, церковь, чудеса
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments