Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українець, витрать хвилину і подивись на мапу "братньої дружби" Москви з нами під час Голодомору

Подивились? Тепер запам’ятайте на все життя і передайте своїм онукам, щоб ніхто з них, не дай Боже, не вимовив з уст дурість про нєтакіхрусскіх чи вониженєзналі. Знали! І сьогодні нам цього геноциду бажають! Ніколи знов з московитами. Пам’ятаймо!

Створив мапу спогадів очевидців Голодомору.

Кожна позначка на мапі прив'язана до георгафічної локації, про яку йдеться в спогадах. Позначка кіноплівки: відеоісторія, конверту - текстова історія, фотоапарата - світлини.Смерть мільйонів людей сприймається як статистика. Історія кожної людини, яка пережила Голодомор, сприймається як трагедія. Витратьте кілька хвилин і подивіться чи почитайте спогади про Голодомор близько до свого населеного пункту.

Карта містить сотні позначок, але це лише початок. Існують десятки тисяч спогадів про Голодомор. І всі вони мають бути нанесені на карту. Тому, прошу небайдужих людей долучатися. Надсилайте спогади про Голодомор, яких немає на карті на адресу holodomorgenocide@gmail.com.

Хто хоче долучатися до наповнення мапи - пишіть приватні повідомлення. Запрошую також до співпраці профільні інститути та музеї.

Поширте, будь ласка, цей допис. Радянська влада зробила все щоб знищити нашу пам'ять, ми маємо зробити все щоб її зберегти.

Ми пам'ятаємо! Ми сильні!
#Голодомор85 #Holodomor85
Oleksandr Ivanov

Інна Мартинюк
Пам'ятна дошка з жахливим написом встановлена у Запоріжжі 20 листопада 2014 року.

Tags: #holodomor85, #Голодомор85, Голодомор, геноцид, карты, память, преступления России, преступления коммунистов, ужас
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments