Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Дітки з Одещини чекають на вашу увагу і подарунки

В селі Троїцьке, що на Одещині є школа-інтернат на неповному державному забезпеченні для дітей з особливими освітніми потребами. Ця школа є підшефним виховним закладом Подільського прикордонного загону, де служить капеланом о. Михайло (УПЦ Київського патріархату).

3

З ініціативи священника Громада «Всіх святих землі Української» УПЦ КП м. Подільська, Одеської обл. розпочала збір допомоги дітлахам до майбутніх свят. Можливо, у когось знайдеться зайвий дитячий одяг, книжки, іграшки, розвиваючі ігри, якісь дитячі цікавинки, різдвяні прикраси, які вам і вашим дітям вже не потрібні, то дуже просимо надіслати їх в інтернат. Також є потреба в миючих, пральних засобах.

Прикордонники дбають про своїх підшефних, збирають і привозять дітям на свята подарунки, а вдячні дітки готують для українських воїнів концертні програми з віршами, танцями, піснями. Наразі дітки на 6 грудня знову чекають в гості прикордонників і улюбленого свого отче Михайла капелана прикордонного загону.

2

Дуже велику роботу проводить колектив школи, де працюють справжні подвижники, чудові професіонали. Завуч по виховній роботі Чалапко Лариса Олександрівна чуйна, добра жінка, яка втратила свого чоловіка Чалапко Віктора Анатольовича (загинув на русско-українській війні). Саме сьогодні – 21 листопада йому мало виповнитися 47 років.. Тож вдова українського Героя все тепло душі і весь вільний час віддає діткам-учням.

5
6
Коли прикордонники з капеланом приїжджають до діток, то завжди відвідують могилу загиблого в АТО воїна Віктора Чалапка і віддають шану Герою, моляться за упокій його душі.

Якщо хтось з українців має можливість і бажання для надсилання коштів, ось точна адреса і рахунок закладу:

Адреса: Одеська область, Любашівський р-н, село Троїцьке, 66560.
Комунальний заклад "Троїцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів" для дітей з особливими освітніми проблемами.
до адреси треба додати: отримувач Чалапко Лариса Олександрівна

31558381135040 МФО 828011 ЕЕДРПОУ 23210941 КЗ " Троїцька спеціальна школа-інтернат"

Але головне та найперше для діточок, то одежа, смаколики, іграшки, книжки, ігри, душевна щирість і ваша увага. Дякуємо!

1
Минулорічні свята в інтернаті
Tags: Одещина, УПЦ КП, благотворительность, дети_детство, добро, инвалиды, капелланы, любов, пограничники, помощь, просьба, священники, сироты, учбові заклади, школы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments