Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Відповідальність за некомпетентного мера Сміли Тимошенко має взяти на себе

У Юлії Тимошенко і мера Сміли Олексія Цибко давні політичні зв’язки, тож лідерка “Батьківщини” має взяти на себе відповідальність за його дії, що призвели до комунальної катастрофи у місті.Про це телеканалу “Прямий” заявив народний депутат Артур Герасимов.

“Ось що буває, коли мери, замість турботи про людей, займаються навіть не політикою, а політиканством. Тому що ви пам’ятаєте, як саме ця людина, мер Сміли, проривав кордон, бив наших прикордонників разом з Юлією Володимирівною і паном Саакашвілі. Ви знаєте всі інші історії, пов’язані з Росією, з російськими організаціями, і це є дійсно неприпустимим. Це вже не перша спроба від Батьківщини, вибачте, давати вказівки зривати опалювальний сезон. Але, як можна давати вказівку, щоб не почався опалювальний сезон, коли, вибачте, мінусова температура, коли мерзнуть діти, дитячі садки, коли мерзнуть сім’ї?”, - заявив Герасимов.

Він також назвав ситуацію в Смілі дивною і підкреслив, що із півтори тисячі населених пунктів в Україні не підготувався до зими саме той мер, який разом із Юлією Тимошенко торік проривав кордон під час депортації Саакашвілі.

За словами Глави фракції БПП, один з внутрішніх документів дворічної давнини, де керівництво “Батьківщини” дає вказівку регіональним осередкам зривати опалювальний сезон для дискредитації влади, випадково потрапив до рук журналістів:Раніше віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко назвав проблеми з газопостачанням у Смілу "політичним питанням".

"Я думаю, що безпосередньо Верховна Рада також дасть оцінку таким діям, і постанову у Верховній Раді про проведення дострокових перевиборів як мера, так і міських депутатів буде прийнято", - зазначив Зубко.

Крім того, він підкреслив, що прокуратура буде розслідувати цю справу як факт бездіяльності чиновників, який ледь не призвів до надзвичайних наслідків.


Tags: Батьківщина-Родіна, Герасимов, ЖКХ, Тимошенко, Шатун, вредительство, мэры, ответственность, саботаж
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments