Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українська скрипалька перемогла у Міжнародному конкурсі у Парижі

Президент України Петро Порошенко привітав українську скрипальку Діану Тищенко з перемогою у престижному міжнародному конкурсі імені Лонг і Тібо. Привітання глава держави оприлюднив у Facebook.

Українська скрипалька перемогла у міжнародному конкурсі імені Лонг і Тібо

"Фантастична перемога української скрипальки Діани Тищенко на престижному міжнародному конкурсі імені Лонг і Тібо вразила шанувальників класичної музики з усього світу. Майстерність її виконання та непересічний талант викликають захват у слухачів та повагу колег. Щиро вітаю з такою важливою перемогою! Наші - найкращі!" - написав Порошенко.

Конкурс імені Лонг і Тібо - міжнародний конкурс академічних піаністів і скрипалів, що проводиться у Парижі з 1943 року і заснований піаністкою Маргеріт Лон та скрипалем Жаком Тібо.

Спочатку конкурс був особистою ініціативою Лонг і Тібо, що самостійно шукали для нього меценатів. З 1957 р. конкурс підтримується державою.

У 1943-1949 роках конкурс проводився раз на три роки, потім кожні два роки. З 1983 року, за зразком Конкурсу імені королеви Єлизавети, номінації конкурсу були розведені по різних роках, і тепер конкурс проходить трирічний цикл: у перший рік змагаються піаністи, у другий - скрипалі, а на третій рік проходять урочисті концерти.
Tags: Международные конкурсы, женщины, знай наших!, мастера, музыканты, перемоги, українці, успехи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments