Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українські школярі здобули медалі на міжнародній олімпіаді з астрономії

Президент Петро Порошенко привітав чотирьох українських школярів, які здобули дві срібні та дві бронзові нагороди на міжнародній олімпіаді з астрономії у Пекіні.

Українські школярі здобули медалі на міжнародній олімпіаді з астрономії

Привітання глава держави оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Чотири медалі міжнародної олімпіади з астрономії – результат українських школярів у Пекіні, які увійшли до когорти найкращих з-поміж 200 учасників. Українські розумники Іван Рідкокаша та Назарій Фортуна повернулися зі "сріблом", а Павло Гілей та Максим Рябоконь привезли на Батьківщину "бронзові" нагороди. Так тримати, хлопці! Пишаємося вами! Наші – найкращі!", - написав Порошенко.

Як повідомлялося, міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики (International Olympiad on Astronomy and Astrophysics, IOAA) відбувається щорічно. Країна-учасниця представляє одну команду (не більше 5 учнів чи студентів). Переможці олімпіади визначаються в індивідуальній першості та нагороджуються золотими, срібними та бронзовими медалями, а також відзначаються похвальними грамотами та призами в окремих номінаціях, які встановлює країна-господар олімпіади.


Tags: Международные турниры, Олимпиады, астрономия, знай наших!, медали, перемоги, поздравления, українці, успехи, школьники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments