Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Нарешті секта МП (філія РПЦ) оформила розкол, відійшовши від Вселенського Патріархату. 13 числа!

П’ять копійок: Зізнаюсь, це дуже добра звістка. Нарешті все розставлено на свої місця – неканонічний на теренах України московський патріархат став на шлях розколу із Вселенським православ’ям, чим остаточно оформив свою організацію в секту. Відтепер будь-яка віруюча людина (не має значення якого громадянства і національності) не може відвідувати офіси МП (РПЦ), які сектанти називають «церквами». Фанатиків МП потрібно с сьогоднішнього дня називати сектантами та розкольниками, а їх секту - МП-РПЦ.Розкольники МП (філія РПЦ) засудила рішення Священного синоду Константинопольського патріархату від 11 жовтня щодо встановлення юрисдикції Константинопольського патріархату на території України та припиняє з ним євхаристійне спілкування.

Про це йдеться у постанові чекістського збіговиська (собору) попів МП від 13 листопада.

При цьому секта МП вважає, що рішення Синоду Константинопольського патріархату від 11 жовтня 2018 року стосовно українського церковного питання "є недійсними та такими, що не мають жодної канонічної сили". Окрім того, сходка попів МП виступає проти зміни назви церкви на законодавчому рівні."У разі прийняття відповідних законопроектів Верховною Радою України Українська православна церква буде захищати свої права всіма законними засобами, які передбачені "Основами соціальної концепції Української православної церкви", законодавством України та Європейською конвенцією з прав людини", - зазначається у постанові чекістських сектантів.

Як повідомлялося, 11 жовтня синод Вселенського патріархату ухвалив рішення надати Томос про автокефалію православній церкві в Україні. Тепер у Києві має бути скликано Собор за участю архієреїв УПЦ КП, УАПЦ, а також УПЦ МП, які звернулися до Вселенського патріарха з проханням про Томос. Собор здійснить церковне об’єднання, утворивши єдину помісну УПЦ, і обере її предстоятеля. Після цього відбудеться отримання предстоятелем єдиної помісної автокефальної УПЦ Томоса як документа (грамоти).

Президент Петро Порошенко та Вселенський патріарх Варфоломій 3 листопада підписали у Стамбулі Угоду про співпрацю та взаємодію між Україною та Вселенським патріархатом.Tags: Вселенский Патриархат, геть попів МП, гундяевцы, московские попы, московский патриархат, раскольники, сектанты, сходка
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments