Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Яожидалбольшего страшніше за вату

Не вгодили.
Виявлений новий штам вірусу гострої зрадофілії - "Яожидалбольшего™". До інфікування найчастіше схильні хронічні разочарованці і довічні неплатники податків.


Типовий "ожидалец" більшого характеризується пізнім запаленням і фрагментарною логікою.

На Майдані він не був жодного разу, навіть просто поруч постояти, гімн поспівати. Уперше усвідомив, що в країні відбувається щось серйозне - коли Крим відняли. У цей момент несподівано відчув себе патріотом, порвав на грудях вишиванку і навіть мужньо посварився з окремими друзями із-за поребрика. Розплакався від розчулення власною громадянською позицією і сів назад на диван. Чекати більшого.

На армію ожидалец більшого не відірвав від серця ні копійки. Ні через волонтерів, ні податками не сплатив жодного патрона. Жодного бинта не відніс в госпіталь. Ніяким змінам в країні не допоміг нічим, навіть нещасним репостом у ФБ. За новинами стежив вполуха.

Чи до того йому було, він зайнятий був! Він чекав більшого!

Він не чекав, що на його місто полетять бомби, і йому доведеться втікати в чому є. Ні, він чомусь чекав, що йому підвищать зарплату і понизять податки. Так само воно зазвичай буває під час війни!

Він не чекав, що введуть воєнний стан і його машину реквізують для потреб армії. Ні, він чекав, що йому відремонтують за чотири роки усі дороги, які не ремонтувалися попередні 25 років.

Він не чекав, що завтра він прокинеться, а в його місті висадився десант ихтамнетов і аквафреш над мерією вивісив. Ні, він чекав, що звідки ні візьмися прилетять у блакитному вертольоті непідкупні судді, безкорисливі чиновники, благородні поліцейські і врачи-бессеребренники і ними замінять усіх старих, злих і корумпированих негідників.

Сам він не йшов на держслужбу, що він, ідіот, чи що? Ні, він сидів і чекав, поки хтось йому врятує країну. Він чекав більшого! Щоб рятували якось веселіше. З вогником, з ентузіазмом і до його особистої вигоди.

Для "ожидальца більшого! "врятувати країну" означає - щоб у нього в кишені додалося. Він же патріот як ніяк! Якщо навіть у такого патріота як він в кишені не додалося - значить, країну не врятували. Просрали країну, че вже там.

Яожидалбольшего страшніше за вату. З ватою давно все ясно, і вона хоч не шифрується. А "ожидальці" більшого думають, що вони українці. І зараз вони шукають, за кого б віддати свій дорогоцінний голос, щоб продовжити з насолодою чекати більшого.

Майя Тульчинска
Антивсепропальщик/Антипопуліст
Tags: всепропальщики, зрадофилы, маргиналы, полезные идиоты, шариковы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments