Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Богомолець падає все нижче і нижче. Тьху, гидота.


Нижче будь-якого дна.
Богомолець на каналі Ньюсван: "Так от, прем'єр-міністр, який покриває всі ці оборудки [Уляни Супрун], коли прийде справедлива влада в Україну, вони будуть сидіти".

Особливо наголошую на дослівному висловлюванні цієї виразниці постсовкової мафії головних лікарів та фармако-мафії: "...коли прийде справедлива влада В УКРАЇНУ". Не в Україні, а в Україну! Звідки за версією гостей і власників Ньюсван має В УКРАЇНУ прийти ота справедлива влада, пояснювати треба? Спеціально пару разів на ютюбі прослухав, там чітко все саме так і сказано. І це вже не проста обмовка. Прийти на відверто медведчуківський канал розказувати, що до Майдану було краще, ніж після. Там ще багато таких маніпуляцій було.

І компанія в неї чудесна підібралася: поруч сидить Вілкул, радіє, далі Співак руки потирає, за ним Добкін аплодувати поривається. Напроти крім якихось двох їхніх експертів сиділи ще два "патріоти" Мусій і Донець. Не мав нервів слухати увесь цей ефір. Але не здивуюся, якщо хтось з них там би сказав, що он у Росії (чи хоча б у Білорусі) влада про народ думає, не те, що в нас...
Тарас Чорновіл
Антивсепропальщик/Антипопуліст

Tags: newsone, Богомолець, Чорновіл, гниди, дно, зрадофилы, информационные враги, мафия, мрази, пятая колонна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments