Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Запоріжжі для Тимошенко студентів зганяли, як у совку, а однопартійці звинуватили Вону у зрадіЛідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко приїхала до Запоріжжя на зустріч зі студентами Запорізького технічного університету. Проте студентам поставити запитання, які вони б дійсно хотіли задати, не дозволили, а на саму зустріч несподівано прийшли однопартійці Тимошенко, звинувативши її у зраді, йдеться у сюжеті "Прямого".

"Замість навчання - зустріч з лідеркою "Батьківщини", - так прокоментували візит Тимошенко студенти Запорізького технічного університету. Там усе відбулось за заздалегідь підготовленим планом. У зал пропускали строго за списками, куратори відмічали явку, а на стільцях у перших рядах розкладали папірці з іменами почесних гостей. Несподіванок не передбачалось, але без казусів все ж не обійшлось.

Студенти і самі не знають, навіщо їх замість лекції привели на зустріч з лідеркою "Батьківщини". Дехто зізнався, що просто прогуляє навчання, а більшість з них прийшли, бо так сказали зробити.

Під час самого виступу студенти передавали на сцену записки із запитаннями до Тимошенко, які збирав цензор. Очікувано, що жодна з записок до виступаючих не дійшла, а більшості студентам у черзі біля мікрофону відмовили у запитання через брак часу. Лише одному студенту вдалось задати запитання, яке не було попередньо узгоджене. Проте адекватної відповіді на незручне питання про зростання держборгу України за час правління Тимошенко студенти так і не отримали - лідер "Батьківщини" відповідала довго і не по темі.

Несподіванкою за цій зустрічі став приїзд однопартійців Тимошенко з Мелітополя. Вони привезли звернення, бо вважають, що їх продали прибічникам Кремля. Люди обурені, кажуть, що їх просто зрадили.

"Юліє Володимирівно, якщо ви вирішили продати партію "Батьківщина" адептам Кремля та Путіна, то нам з вами не по дорозі", - заявили однопартійці.

Член партії "Батьківщина" Дмитро Шостак розповів, що на його думку, партію просто продали "Опозиційному блоку" і саме він буде займатись всією кампанією.Під час перебування Тимошенко у Запоріжжі місцеві мешканці жодних акцій не влаштовували. Кажуть, що ніколи їй не вірили та називають популісткою.


Tags: Батьківщина-Родіна, Запоріжжя, Тимошенко, демарш, обязаловка, популисты, совок, студенти, сходка
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment