Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кремлівський ярлик на владу в Україні


Судячи з тез в російському інформаційному просторі, Юлія Тимошенко для Кремля — це знайома соломинка, за яку той хапається в надії відновити свій вплив на Україну.

Нехай нікого не вводить в оману включення Тимошенко до т.зв. «російських санкцій».

І російська влада, і російські «ліберали» говорять про неї як про прогнозованого зрозумілого вассала, який в потрібний момент підпише необхідні Газпрому контракти, погодиться на співпрацю з вказаними Москвою політиками, промовчить в разі чергової російської збройної акції, принижуватиме та обливатиме брудом незручних для РФ українських лідерів, прориватиме кордон, а якщо треба — то і «поедет договариваться за мир» в спортивній формі ФК «Шахтер».

Всі передвиборчі «ініціативи» Юлії Тимошенко, ніби-то направлені проти агресії, в РФ сприймаються з розумінням — бо виглядають прісно в порівнянні з руйнуванням нею устоїв української держави та істеричною критикою основних напрямків роботи президента Порошенко.

«Військова доктрина» — не та, «Нафтогаз» — не той, «Мінські домовленості» та місія ООН — не ті, Генштаб — не такий, Конституція України — неправильна.

«Режим розпочав террор», «кругом зубажіння (тм) та коррупція» і взагалі «Порошенко домовився з бойовиками» (с) — все це любо російському вуху, хоч чекіському, хоч ліберальному.

Так Тимошенко сподівається заслужити від Москви ярлик на владу над Україною, не розуміючи що для Кремля вона ніякий не «зручний партнер» — а такий самий розмінний пішак як Янукович, проміжна фігура руйнування української держави, не більше.

І в цьому її головна помилка - бо ярликів більше не потерпимо.
__________
від редакції: Репост допомогає розповсюдити об'єктивну інформацію.

Валерій Прозапас (А шо там у ПП)
========================================
Женщина Робин Гуд


Я считаю, совершенно несправедливо публиковать сегодня всякие бумажки десятилетней давности с правительственными обязательствами Юлии Владимировны перед МВФ по повышению цены на газ или созданию рынка земли.

Сами подумайте: какая разница, что и кому обещала эта святая женщина? Разве она выполнила эти свои обещания (равно и любые другие)? Нет! Она виртуозно обвела вокруг пальца западных лохов, взяв под обязательства денег и, вместо инвестиций, разосрав их на дотации Нафтогазу (чтобы компенсировать разрыв в ценах на газ) и всяческую прочую популистическую хрень. В общем, чистый Робин Гуд днепропетровского разлива.

Деньги теперь, правда, все равно приходится отдавать. И не с прибылЕй, а с убытков. Но у нашего народа память короткая, как у дикарей из известного племени, в сознании которых нет связи между сексом и рождением ребенка, так как они слишком разнесены по времени.

Ну, а обычай наврать партнёрам и нарушить обещание в глазах богоспасаемого народа это не только не грех, а весьма извинительная (а в чем-то и доблестная) национальная смекалка, вроде евроблях и прочей контрабанды. В общем, плоть от плоти, кровь от крови — и заступница народная.

Как такую не избрать?

П.С. Надеюсь, с иронией я не перетончил

Карл Волох
http://ibigdan.com/2018/11/08/zhenshhina-robin-gud/
Tags: Тимошенко, кандидаты, консервы, кроты Лубянки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 20 comments

Recent Posts from This Journal