Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Авторам-швондерам мораторію на здорожчання газу порадили ухвалити мораторій на зиму

Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, народний депутат Віктор Пинзеник радить ініціаторам законопроекту про мораторій на підвищення цін на газ для населення ухвалити також мораторій на прихід зими.Про це він написав у Facebook, коментуючи практичну можливість реалізації такої ініціативи.

"Хочу зробити свій внесок у "мораторієтворчість". Може замість мораторію на підвищення цін газу краще заборонити зиму (накласти мораторій на прихід зими)? Тоді і газу не потрібно буде", - зіронізував депутат.

За словами Пинзеника, такі законодавчі ініціативи спрямовані лише на "годування байками" населення, оскільки постачальники газу все одно продаватимуть газ за установленими цінами.

"Чекаємо, що налякані таким рішенням постачальники газу зі Словаччини, Польщі, Угорщини чи інших країн почнуть на догоду українським політикам негайно знижувати ціни? Довго чекати доведеться. Бо їх такими рішеннями не злякаєш. І продаватимуть вони газ за такими ж цінами, як і досі. Так само, як і ми платитимемо ті ж ціни, а не придумані українськими політиками. Такими рішеннями співвітчизників можна і далі годувати байками про низькі ціни на газ, які їм доведеться платити. Бо другу, невидиму частину оплати газу, яку зрештою все одно роблять наші громадяни за нібито дешевий газ, не кожен збагне зрозуміти чи усвідомити. І йде ця друга частина через такі болота, що завжди плодитиме олігархів", - підкреслив Пинзеник.

Пинзеник радить авторам мораторію на здорожчання газу ухвалити мораторій на зиму

Як відомо, у Верховній Раді України зареєстровано два популістські законопроекти про скасування рішення уряду про підвищення ціни на природний газ та запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ для населення - №9265 та №9265-1.
Tags: Пинзеник, антизомби, антипопулизм, газ, зима, ликбез, мораторий, олигархи, ценообразование, цены
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments