Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ще один американський штат визнав Голодомор геноцидом

Губернатор американського штату Вірджинія підписав офіційний документ, який визнає Голодомор в Україні – геноцидом та вшановує пам'ять жертв страшної трагедії, яка забрала життя мільйонів людей, йдеться в офіційному повідомленні Посольства України в США.

Голодомор визнав геноцидом іще один американський штат

"Штат Вірджинія став 18-м штатом, який приєднався до вшанування 85-х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні", - зауважили в дипломатичному відомстві України.

У тексті прокламації, підписаній губернатором штату Вірджинія Ральфом Нортамом, зокрема, наголошується: "Радянський лідер Й. Сталін та його тоталітарний режим вчинили акт геноциду шляхом штучного створення голоду через вилучення землі, зерна та тварин у українського народу".

Як повідомлялось, на початку жовтня цього року Сенат США одностайним рішенням ухвалив двопартійну резолюцію, яка стала першим в історії правовим актом Конгресу США, де Голодомор 1932-33 років визнається геноцидом українського народу. Водночас, губернатори штатів окремо затверджували прокламації про вшанування жертв Голодомору в Україні.
Tags: Голодомор, США, вшанування, геноцид, признание, штаты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments