Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зі святом, українські ракетники, артилеристи та війські інженери!

3 листопада своє професійне свято відзначають військовослужбовці ракетних військ і артилерії, а також інженерних військ.День ракетних військ і артилерії відзначається згідно з Указом Президента від 31 жовтня 1997 року. Ракетні війська та артилерія - рід Сухопутних військ ЗСУ, що складаються зі з’єднань оперативно-тактичних і тактичних ракет, з’єднань і частин гаубичної, гарматної, реактивної і протитанкової артилерії, артилерійської розвідки, мінометних підрозділів і підрозділів протитанкових керованих ракет. Він призначений для ураження рухомої сили, танків, артилерії, протитанкових засобів противника, авіації, об'єктів протиповітряної оборони та інших важливих об'єктів при веденні бою.

Ракетні війська та артилерія є основною вогневою силою в військових операціях, які проводяться Сухопутними військами, і виконують до 65-70% загального обсягу завдання з вогневого враження противника.День інженерних військ встановлений «ураховуючи заслуги інженерних військ у зміцненні обороноздатності держави» згідно з Указом Президента від 27 жовтня 1999 року. У загальній структурі Збройних сил України інженерні війська належать до спеціальних військ. Організаційно частини і підрозділи інженерних військ входять до складу Сухопутних військ, військ протиповітряної оборони та Військово-морських сил, а у складі Військово-повітряних сил є інженерно-аеродромні частини і підрозділи.

Професійне свято відзначають ракетники, артилеристи та військовослужбовці інженерних військ

З інженерних військ виділилися в самостійні роди військ залізничні війська, війська зв’язку, автомобільні війська, танкові війська і навіть авіація.

Нині підрозділи інженерних військ Збройних сил України активно задіяні на сході країни в зоні ведення ООС.
Tags: ЗСУ, артиллерия, военные, инженерия, професійні свята, ракеты, українське військо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments