Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Королева зашкварів

Три останні дні провів у відрядженнях і тому якось не часто заходив у ФБ. А тут погортав стрічку – і ОМГ, там досі коментують презентацію так званого «військового кабінету» Юлії Тимошенко.
Ну, я не очікував від цього заходу чогось нового. В нас вже був паралельний генштаб Семенченка, то чого б не бути ще й «кабінету Тимошенко». Тим більше, що для її військової доктрини «хай жоден танк не покине розташування частити і ворог здивується і віддасть Крим» складнощів з підбором «членів кабінету» не буде.

Але ж нє. Змогла команда білосердечних таки накосячити поповній.

Зашквар намба уан!
Спочатку політичний косяк – заява Тимошенко про те, що Україна має бути в НАТО, але перехід на стандарти НАТО української армії це помилка. Це не шлях до НАТО. Бо насправді Україну мали б прийняти в НАТО в обмін на відмову від ядерної зброї.
Тобто, ще раз!!!! Людина, яка завалила ПДЧ НАТО коли була прем’єркою, заявляє, що Україна має бути в НАТО (бо перед виборами це потрібно казати, щоб бути в тренді), проте для цього треба перекреслити вже нові домовленості з НАТО та відмовитись від розпочатого в співпраці з НАТО переходу на стандарти НАТО, що є однією з головних передумов для вступу України в НАТО.
Охрєнєть, правда?

А як же на думку Тимошенко Україна має потрапити до НАТО? Дуже просто – Україну б мали туди прийняти тоді, коли ми підписали Будапештський меморандум. ВСЕ! Тобто ще раз, передвиборчою стратегією Тимошенко щодо НАТО, є створення машини часу та повернення в 1994 рік, щоб нав’язати Кучмі, Єльцину, Мейджеру та Клінтону нові умови меморандуму.
Якщо ж серйозно, то «Перегляд стратегії, що узгоджена з нашими партнерами у рамках СОБ (Стратегічного оборонного бюлетеня) та РНП (річної національної програми), є фактичним визнанням планів згорнути процес вступу до Альянсу». А знаєте, хто ще хоче «згорнути процес вступу України до Альянсу» окрім Юлії Владіміровни?

Зашквар намба ту

Це, звичайно, приголомшлива заява 57-ї бригади, яка була зроблена після появи в мережі селфача Юлії Владіміровни з бійцями 34-го батальйону.

Хто не в темі та в кого коротка пам’ять – нагадаю. В 2014 році під час своєї передвиборчої кампанії Юлія Владіміровна збирала гроші та добровольців у 6-ти тисячний Рух опору. Саме про 6000 розповідала ЮВТ в травні 2014 року. Потім вибори закінчилися провалом Владіміровни і про Рух опору забули. Бо в ньому виявилося зовсім не 6000 бійців, а лише 423 бійця. Потім він переформатувався в 34-й БТРО «Батьківщина», потім в 34-й мотопіхотний батальйон 57-ї мотопіхотної бригади.
Цілком зрозуміло, що зашквар із збиранням грошей на неіснуючий 6000-й бат, успішно забутий після програних виборів не міг не вдарити по іміджу ЮВТ. Тому білосердечні технологи вирішили зробити хорошу міну при поганій грі та зробити крок на випередження. «Кажете немає батальйону? А ось вам селфі з бійцями».
Аж раптом заговорила прес-служба 57-ї бригади:
«В зазначеному заході не приймали участь діючі військовослужбовці 34 омпб зокрема, ні 57 омпбр вцілому. На фото зображені люди, які наразі не мають жодного відношення до 57 окремої мотопіхотної бригади. Вони маніпулюють військовою формою одягу, знаками розрізнення та емблемою нібито 34 омпб, яка насправді виглядає інакше».

Ой…
Ну не щастить Юлії Владіміровнє з військовою тематикою! Ну що тут зробиш? А тут ще фоном до цих зашкварів почали додаватися нові. Вже на тему ціни на газ. Виявилося, що підняття ціни на газ власного видобутку до ринкової ціни було узгоджено з МВФ у відповідному меморандумі ще в 2008 році. І підписала цей меморандум прем’єр Тимошенко. А потім в мережу потрапила частина коаліційної угоди, яка була підписана 27 листопада 2014 року і там теж стоїть підпис Тимошенко. І там теж йдеться про «ринкове ціноутворення на газ та електроенергію для всіх споживачів». Але це вже зовсім інша історія :)

Денис П’ятигорець
http://ibigdan.com/2018/11/01/koroleva-zashkvariv/
Tags: Батьківщина-Родіна, Тимошенко, зашквар, избирательная кампания, плагиат, популисты, разоблачение, слив, фальсифікації
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments