Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В магазинах Disney начали продавать украинские игрушки

700 магазинів Disney по всьому світу розпочали продаж 3D-пазлів української компанії Ugears. Українська Ugears - перша компанія за останні 22 роки, якій Disney дозволив залишити свій бренд на упаковці.

Киевский стартап Ugears, добившийся известности своими 3D-пазлами, официально начал сотрудничать с корпорацией Disney. Украинская продукция появилась в фирменных магазинах сети. Об этом сообщает WDW News Today, пишет 44.ua.

Picture

Пазлы Ugears выполнены из дерева. Благодаря точно подогнанным конструкциям продукт быстро завоевал популярность. О грядущем сотрудничестве с Disney стало известно в июне этого года - тогда руководство проекта анонсировало запуск в ноябре 2018 года. Однако старт продаж оказался сдвинут на более ранние сроки, и ассортимент фирменных магазинов Disney пополнился уже в конце октября игрушками "зроблено в Україні".Щоб продати пазли, створені спеціально для Disney, української компанії довелося пройти аудит з 400 пунктів. Продаж запустили 700 магазинів компанії по всьому світу, повідомляє AIN з посиланням на Wow News Today.

Сьогодні в магазинах доступні чотири моделі пазлів, створені спеціально для Disney. Кожен набір коштує $50. За словами гендиректора Ugears Геннадія Шестака, продаж запустили 700 магазинів компанії по всьому світу.

Переговори з Disney українська компанія почала навесні 2017 року, розповів Шестак.

Перший крок зробив агент Disney, він виявився хорошим приятелем нашого дистриб’ютора в США, вони запропонували нам розробити і виготовити моделі для корпорації”, – розповів гендиректора Ugears.

Під час переговорів Ugears двічі пройшла аудит Disney – підготовка до першого складалася з 400 пунктів.

Корпорація звертала увагу на прозорість бізнесу, повну податкове навантаження, середню зарплату по підприємству і соціальну атмосферу, в якій працюють наші співробітники (особливо працівники цеху і складу). Також багато вимог збігалося зі стандартами українського КЗпП”, – коментує Шестак.

Раніше він акцентував увагу на тому, що команда пройшла аудит без єдиного зауваження. За словами підприємця, Ugears – перша компанія за останні 22 роки, якій Disney дозволив залишити свій бренд на упаковці.

Для цього ми стиснулися в свою рентабельність, але натомість отримали колосальну кількість контактів з нашою продукцією. Упевнений, що наша присутність на полицях компанії збільшить впізнаваність бренду в світовому масштабі. Відповідно, це збільшить продажі і прибуток підприємства”, – підкреслив гендиректор української компанії.

Шестак резюмував, що моделі, створені спеціально для Disney, компанія продає тільки корпорації.
Tags: 3D-технологии, бизнес, зроблено в Україні, игрушки, магазины, рынки, стартапы, торговля, торговые сети, українське, экспорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments