Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Проросійська "Батьківщина" Тимошенко знов спалилась на плагіаті, заплямив собою шеврон атовців

"Шеврон "Азов" – не для проросійських партій": АТОвця обурило, що "Батьківщина" без дозволу використала його фотоБоєць дав лідеру партії – Юлії Тимошенко – 24 години на пояснення та вибачення у форматі відеозвернення


Партія Юлії Тимошенко "Батьківщина" без дозволу і відома екс-добровольця "Азову" використала у своєму агітаційному матеріалі його фото з передової. Про це учасник бойових дій Олексій Лисенко написав у своєму Facebook, передає 5 канал.

"Я кримчанин. Приєднався до націоналістичного руху задовго до того, як почалася війна. Я боровся з режимом внутрішньої окупації ще тоді, коли Тимошенко на пару з Януковичем хотіла розділити країну на двох за допомогою "широкої коаліції". У 2008 році після подій в Грузії і Криму я готувався до маршу нації, а не продався Путіну. Я був "провокатором" на Майдані, після захоплення мого рідного міста Росією пішов на фронт як доброволець", – йдеться в дописі.

За словами бійця, він разом з побратимами відстоював територіальну цілісність України в Харкові, Маріуполі, Мар'їнці і Широкиному.

"Ми воювали за націю і її майбутнє. І я не збираюся терпіти, щоби будь-які політичні пройдисвіти і мразі піарилися за рахунок наших імен. Тим паче, такі люди, як Тимошенко", – додав Лисенко.

Він наголосив, що не підтримує цієї політсили та ніякого дозволу нікому з "Батьківщини" на публікацію своєї світлини не давав.

"Шеврон "Азова" – для мене сакральна річ, омита кров'ю моїх побратимів, які не повернулися з фронту. Йому не місце поряд з гаслами проросійської партії "Батьківщина", – пише Лисенко.

Боєць дав лідеру партії – Юлії Тимошенко – 24 години на пояснення та вибачення у відеозверненні.

"Якщо протягом 24 годин Тимошенко не відреагує – ми прийдемо в ваш офіс і особисто запитаємо, за яким правом ви піаритеся за рахунок фронтовиків, які воювали в той час, коли ви самі сиділи (і продовжуєте сидіти) в тепленьких кабінетах столиці", – написав Лисенко.
--------------------
Алексей Лысенко
Сегодня партия Тимошенко использовала моё фото с передовой для пропаганды своих пораженческих взглядов и пророссийской повестки.

Я крымчанин. Я присоединился к националистическому движению задолго до того, как началась война. Я боролся с режимом внутренней оккупации ещё тогда, когда Тимошенко на пару с Януковичем хотела разделить страну на двоих посредством "широкой коалиции". В 2008 году после событий в Грузии и Крыму я готовился к маршу нации, а не продался Путину. Я был "провокатором" на Майдане, после захвата моего родного города Россией пошёл на фронт как доброволец. Вместе с побратимами мы сражались за Украину в Харькове, Мариуполе, Маринке и Широкино. Мы воевали за Нацию и её будущее. И я не собираюсь терпеть, чтобы всякие политические прохвосты и мразь пиарились за счёт наших имён. Тем более такие люди, как Тимошенко.

Я, экс-доброволец батальона Азов, НЕ ПОДДЕРЖИВАЮ ЕЁ ПОЛИТСИЛУ И НЕ ДАВАЛ РАЗРЕШЕНИЯ НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ СВОЕЙ ФОТОГРАФИИ В ЕЁ ПОЛИТИЧЕСКОЙ АГИТАЦИИ. Шеврон Азова для меня сакральная вещь, омытая кровью моих побратимов, которые не вернулись с фронта. Ему не место рядом с лозунгами проросийской партии "Батькивщина".

Видимо, ситуация с Сергій Притула ничего не научила ни её политтехнологов, ни Тимошенко лично.

Я требую публичных извинений Юлія Тимошенко в виде ВИДЕОРОЛИКА. Несите ответственность за действия своей своры дырявых политологов!

Не вздумайте игнорировать. Фейсбуком дело не ограничится. Если в течение 24 часов Тимошенко не отреагирует, мы прийдём в ваш офис и лично спросим, по какому праву вы пиаритесь за счёт фронтовиков, которые воевали в то время, когда вы сами сидели (и продолжаете сидеть) в тёпленьких кабинетах столицы.
Прошу своих боевых побратимов с "Азова" и других подразделений поддержать меня. Мы не должны позволять политиканам использовать себя в их гнилых политических играх и порочить нашу репутацию

На данном изображении может находиться: 1 человек

P.S. Тираж этой газеты — 1 000 000 (ОДИН МИЛЛИОН) экземпляров. Это 75 тонн макулатуры, которую нужно ещё собрать и сдать на переработку 😈
-------------------
Зазначимо, раніше "Батьківщина" опинилася у схожому скандалі, використавши у своїй рекламі на Facebook фото українського шоумена і волонтера Сергія Притули, вказавши при цьому недостовірні дані щодо зібраної ним суми на потреби української армії. Притулу обурило те, що політсила намагалася пропіаритися на його імені та особистих благодійних вчинках.
Tags: Батьківщина-Родіна, Тимошенко, атовці, добробати, конфузы, плагиат, позор, разоблачение, реакция, резонанс, скандалы, слив, спекуляции
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments