Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Україна розпочала ракетні стрільби навколо Криму над Чорним морем (мапа)

З 1 до 4 листопада Україна оголосила небезпечною зону для польотів цивільної авіації над Чорним морем поблизу західного узбережжя Криму у зв'язку з початком ракетних стрільб. Про це повідомляє Український мілітарний портал.«У Чорному морі Україна перекриває повітряний район площею 100 км на 450 км на захід від окупованого Криму», - зазначає сайт.

Інформування про стрільби було здійснено через систему NOTAM (міжнародне розпорядження щодо обмеження польотів - ред.), відповідно до чого у вказаному районі буде перекрито рух повітряних суден.

Україна розпочала ракетні стрільби над Чорним морем

Як зазначає портал, наразі невідомо, які саме ракети будуть задіяні під час навчань. Водночас напередодні на державному випробувальному полігоні «Ягорлик» у Херсонській області відбувалась підготовка озброєння та військової техніки до проведення бойових стрільб підрозділів, озброєних зенітними ракетними комплексами С-300П, та контрольних льотних випробувань зенітних керованих ракет ЗРК С-300В1 та С-125М1, що були повернуті на озброєння Повітряних Сил ЗС України.
Tags: ЗСУ, Крым, Херсонщина, Чорне море, военные учения, ракеты, стрельба, українське військо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments