Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Президентська кампанія в Україні - це референдум: ти за Незалежність чи під московський чобіт?

Насправді президентську кампанію можна закінчувати. Просто повісити білборди з оцим от висловом:"Надо дождаться, когда закончится внутриполитический цикл, и я очень рассчитываю, что удастся с новым руководством страны выстраивать хоть какие-то отношения и о чем-то договариваться. Мы к этому готовы! Мы этого хотим!"

Можна навіть із портретом хуйла, для наглядності.

І все, вибори президента перетворюються на референдум - ви за Незалежність, або за те, щоб повернутись до лизання росіянського сапога.

І да, зараз почнуться змагання, хто більший антипутінець - але подивіться правді в очі.

З Юлею не домовляться? Чи з Толяном? З Ляшком? Цього навіть Ахмєтов купив. Може чисельні Бєніни цуцики будуть стійкішими, або сам Бєня? Не знаю, але на мій погляд ні - цих всіх купували і продавали НЕ ОДНОРАЗОВО.

Тому так - подобається вам чи ні - Порошенко на сьогодні єдиний антиросійський президент. Єдиний, до кого може бути багато питань щодо кадрової чи внутрішньої політики, корупції чи хуюпції, але точно не може бути питань щодо домовленостей з ворогами. Підтверджено самим хуйлом.
Ви можете думати, що це хитрий план, що так хуйло підтримує Порошенка, але насправді ні.
Подивіться, хуйло не лукавить, говорить відверто, як він говорив про "українського націоналіста медведчука". В його світі все, що трапилось - це не воля якогось "народу" - в його системі координат таких понять немає. Він ВПЕВНЕНИЙ, що все це збіг обставин, змова заходу і "олігархів", і якщо змінити Порошенка на будь-кого - все можна переграти.І я навіть погоджуся, що немає сенсу вести кампанію і щось доводити або з кимось змагатись. Якщо ви згодні с хуйлом, що від вас нічого не залежить, що ваша позиція - зеро, що все залежить від того, з ким "получается договориться" - то велкам. Голосуйте за Воровку, Гриценка чи будь-кого.
Якщо ж вам не насрати на останні чотири роки важкої і кривавої боротьби, якщо ви Нація, а не стадо баранів, долю якого вирішують домовленості пастухів - ви знаєте, що робити.

Ми вже це зробили, треба тільки не продати себе.

Sergii Iesipov


Tags: Гриценко, Порошенко, Тимошенко, выборы, гниди, кандидаты, консервы, кремлевские технологии, кроты Лубянки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments