Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ломбардно-газпромовская барыга создала "военный кабинет". Украинцы в шоке от путинской подруги

Хозяйка прокремлевской ОПГ "Батькивщина"-Родіна Юлия Тимошенко продолжает пробивать дно: политик, за 5 лет ни разу не посетившая передовую фронта, но успевшая повстречаться с коллаборационистами-террористами-оккупантами Донбасса сегодня инициировала очередное бутафорное образование: специальную комиссию "по изучению глобальных рисков во главе с нардепом Г. Немырей и "военного кабинета" для разработки военной доктрины, который должен сформировать экс-нардеп А. Сенченко". У меня все. Далее репортаж о реакции украинцев на выжившую из ума газпромовскую кандидатку:Активісти пікетують місце презентації національного форуму Тимошенко

Біля НСК "Олімпійський" із самого ранку розпочалася акція військовослужбовців, які боронили кордони країни на Донбасі, повідомляє кореспондент "Прямого".

Активісти принесли із собою плакати: "Вона пропонує мирний план, який збігається із планом Кремля", "Тимошенко підтримує зв'язки із російським агресором", "Вона вимагала відмовитися від збройного супротиву Путіну".

Об 11-ій годині всередині НСК "Олімпійського" розпочалася презентація "Нового курсу", безпекового курсу, лідерки "Батьківщини".

Тим часом, ті військовослужбовці, які прийшли сюди на акцію, вони висловлюються про те, що дуже багато накопичилося багато запитань до Юлії Тимошенко і вони хотіли почути сьогодні відповіді.Думки активістів:

"Мирний план, який пропонує Юлія Володимирівна, це не мирний план, це план капітуляції. Жодних переговорів із сепаратистами ми не ведемо і вести не можемо. У нашої країни є чіткий план мирного врегулювання. Це, щоб вийшли російські війська з нашої території, ми поновили контроль над кордоном, і все. І тоді ми можемо тоді там проводити вибори, наводити лад і робити все як треба. Все інше, що пропонує Юлія Володимирівна, то хочеться задати питання: що саме вона пропонує нове? Яку частину території нашої, які умови інші, який начебто мир, про який вона каже? Тому ми проти. Це якась капітуляція. Це якісь сепаратиські переговори із сепаратистами. Це жах".

"Ці домовленності зроблені на крові наших побратимів, нашого народу. Які можуть бути домовленності з агресором?"

"За чотири роки війни вона ні разу не поцікавилася ні солдатами на передовій, ні пораненими в госпіталях, абсолютно займаючи нейтральну позицію. Сьогодні вона пропонує програму миру. Якого миру?".

Як зауважила кореспондент, один із плакатів говорить про те, що Юлія Тимошенко жодного разу не була на фронті і не допомагала військовослужбовцям. І зараз відбувається нонсенсна ситуація під НСК "Олімпійський", бо в середині його відбувається захід, на якому начебто буде нова концепція безпеки та миру України. А тим часом українські військові, які кожного дня боронять країну від російського агресора, вони не можуть дістатися до Юлія Тимошенко. Вони не можуть поставити ці питання. Тут ми зараз можемо бачити 30-40 людей. Хоча насправді вся акція налічує приблизно 100 чоловік. Але всі вони намагаються втрапити на головну подію в НСК "Олімпійський", але їх просто не пропускають. Вони стоять по різних входах, але на жодному з них їх не пропускають.

Знаємо, що у цих людей була попередня домовленність ще з учора з поліцією про те, що вони можуть завітати на цей захід. Але їх сюди не пускають.

Думки активістів:

"Мені здається, що це все проплачено, щоб нас не пропускали, щоб ми отак стояли. Ми вільний народ, ми хочемо зайти на вільну територію, а нас не пускають. І ми хочемо дізнатися, чому так відбувається"

"У нас домовленність була з поліцією. Але поліція нас не пускає. Мабуть, Юлія Тимошенко купила цю поліцію. І вона (поліція - ред.) наразі ходить і не пускає нас на територію, щоб ми не могли висловити заперечення і задати їй (Тимошенко - ред.) питання".

Знаємо також, що оренда одного приміщення НСК "Олімпійський" на тисячу осіб коштує до 100 тисяч гривень.

"Прямий" в середину також не зміг втрапити. Тому що із пресою сьогодні чимало проблем у цьому плані", - розповіла кореспондент.


Tags: Тимошенко, активисты, гниди, кандидаты, кремлевские технологии, кроты Лубянки, прокремлевские партии, сходка
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments