Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ліві тітушки Кремля мімікрують під правих націоналістів (огляд)

Щоб ви розуміли: хто є хто та хто за ким стоїть:

Юрий Укропенко
1. «Сволота» - финансируется из кошельков семьи янучар.
2. С14 - основатель - помощник (холуй) депутата БЮТ Игоря Луценка, тут все понятно.
3. НацКорпус и НацЖОны, Цивильный Корпус - детище белого вошьдя (Билецкого) и его окружения - финансы Беня + из-за поребрика.
4. ОУН Дуче Коханивского - работа на картинку для РТ и ГавНьюз - бабло тоже не у нас.
5. Дем Орда, Сокира, ДемХерня всякая - идейный вождь - российский националист Нойнец
По сути, это маленькие частные армии со своими финансами, своим политуправлением, командованием и своими задачами от страны агрессора.
Когда это все сработает? Кто даст сигнал?
Какие задачи им поставят?
На хрена нам чужие патриоты?
На хрена нам продажные герои, которые на украинском языке, с украинскими флагами, с гимном Украины, с украинскими лозунгами, эту же Украину и продают?
И кто у нас НАШ патриот?
Lily Tribrat

Leusenko Oleg @LeusenkoOleg:
у нас, на жаль, не націоналісти, а кремлівські ліваки, які косять під правих.

чудовий тому приклад... український "націоналіст" та мокшанський скінхед, у єдиному строю - насправді оновлена стара ідея, під новим соусом... яку ми добре знаємо, і від якої майже втекли

от такі у нас націоналісти, як венеціанська подвійна маска... зверху посміхається - наче націоналізм та, що під нею, зла - звичайний типовий нацизм а реальне лице - чомусь має вигляд людини у шкіряному пальті, шкіряному кашкеті з зіркою, та наганом у руці, що вказує на авторів

Абзац. Тобто для націоналістів ідеал - це расисти, нацисти й терористи. Давате вже Гітлера постіть. 🤦‍♀️😡Исида Украинская @LalitaAmazing
всегда считала что национализм это продвижение идей родного языка, родной этнокультуры, родной религии и нерушимости родных границ, а не борьба с женщинами своего народа и с друзьями своего народа, которые помогают борьбе за свободу. нее. эти отморозки не националисты. они - рашисты 👆
А він у нас вже обраний. Більшого націоналіста і патріота України у нас в президентах ще не було.
Саме так, а ще біда в тому що частина так званих націоналістів пройшли АТО і тепер бравуючи цим, задурюють людям голови зрадою не гірше , чим кремлівські пропагандисти . Знаю багато Героїв війни , які не жаліються на владу, працюють, маючи поранення, от вони варті поваги.
Погоджуюсь, що є частка ветеранів-атошників, які використовують УБД в маргинальних інтересах, а їх емоційність і необізнаність в справах країни і взагалі в політпроцесах використовують політикани і популісти, йде накручування деяких патріотів проти власної держави, на жаль.
Текст взагалі якийсь шизофренічний: "Українці, треба навчитися у бразильців антиолігархічному традиціоналізму - дивіться, як вони підтримують політика, який є відкритим гомофобом, сексістом та расистом!"
І це написано без долі іронії. Ніби описуються позитивні якості, а не фобії
Гітлер та Мусоліні навчили світ якою "вдалою" для оволодіння масами є концепція "лівацького націоналізму". Приємніше "отнять і подєліть" не просто у "класового ворога", а ще й у "расового ворога"!

1
42
Хвойди Медведчука
1
Коханивский навязывает кремлевский план, провоцируя "московских ходоков"
1

Lily Tribrat
Юрий Укропенко
Путин признает любого Президента Украины:
и старуху - процентщицу, и обдолбанных наркоманов Киву с Допой,
и воров, аферистов, бандитов, брехунов, мусорного комбинатора, Откровенных Подонков - признает любую мразь, готовую продать Украину оптом и в розницу.
Но только не Пороха!
Порох должен уйти..
Он для Путина страшен, ненавистен, непобедим!

Tags: ВОС, Коханівський, Нацкорпус, С14, искусственное, консервы, кремлевские технологии, кроты Лубянки, левые, маргиналы, марионетки, мимикрия, оборотни, правые, прокремлевские партии, титушки, ультраправые
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments