Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні бум на сонячні панелі - цьогоріч їх побільшало в 2,5 раза

За 9 місяців 2018 року понад 3 тис. родин встановили сонячні електростанції, що у 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період торік. Майже половина СЕС були встановлені у третьому кварталі, інформує прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.

Сонячні панелі вже встановили 4 660 приватних домогосподарств - Савчук

«У III кварталі цього року ще 1371 домогосподарство встановило сонячні панелі і тепер споживає «чисту» електроенергію», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за три квартали минулого року було встановлено сонячні електростанції у 1214 сімей.

«Як бачимо, бум на сонячні панелі серед українських сімей зростає», - прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Він нагадав, що стимулом до переходу на «чисту» енергію є можливість заробити на продажу надлишку електроенергії в мережу за «зеленим» тарифом, який становить 18,09 євроцента за кВт-год.

Загалом на сьогодні більш як 6 тис. родин встановили сонячні панелі загальною потужністю 121 МВт, що становить близько 10% всіх потужностей сонячної енергетики в країні. 120 млн євро інвестовано у такі приватні СЕС. Домогосподарства заощаджують чималі кошти на рахунках за електроенергію, відкривається величезний внутрішній ринок сонячних панелей, що може бути платформою для нових інвестицій та розвитку виробничих потужностей.
Tags: СЕС, Україна, бум, возобновляемая энергетика, домогосподарства, зеленая энергетика, солнечная энергетика, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments