Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українська дизайнерська компанія отримала гран-прі престижної премії і стала агенцією року

Red Dot Award: українська Banda стала агентством року

Українська дизайнерська компанія Bandа, розробник бренду Ukraine Now, визнана Агентством року за версією Red Dot Award.

Про присудження вищого призу конкурсу було оголошено на церемонії вручення престижної міжнародної премії в сфері дизайну Red Dot Award: Communication Design 2018 в п'ятницю в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Коли минулого року ми отримували тут нагороду за Євробачення, і оголошували Агенство року, ми всі мріяли: як круто було б опинитися на цій сцені в цій ролі... І от, минув рік і ми в цій ролі! Навіть важко повірити!», - поділився емоціями з агенцією співвласник агенства Ярослав Сердюк.

За його словами, це не тільки накладає відповідальність, але і дуже сильно мотивує всі українські агентства. Те, що раніше видавалося взагалі неможливим, була визначена «блокада на український креатив", то зараз щось прорвало і все стало можливим, - каже Сердюк.

Крім того, команда Bands удостоїлася 1 з 7 Гран-прі – за новий брендинг комплексу автозаправних станцій OKKO. Всього було вручено 7 Гран-прі. Їх вибрали з 58 "кращих із кращих" дизайнерських компаній. В конкурсі взяли участь 8610 проектів з 45 країн світу.

Українська Bandа отримала гран-прі престижної премії Red Dot

В цілому 4 українських проекти удостоєні найвищої нагороди - Red Dot Best of the Best. Крім ОККО (Львів) Banda це також проект National Parks of Ukraine: Encoded identity (студія Saatchi &Saatchi Ukraine) в категорії Brand Design & Identity; Agency); захід для дизайнерів та рекламістів Ukrainian Creative Week - VRK - ( Tough slatedesign) і Charles Bukowski Glitch Book «Люта Справа» - (Tough slate design) в категорії Publishing &Print Media.

Частка «кращих з кращих» проектів склала, як підрахували організатори, всього 0.7% від загального числа претендентів, це 58 робіт, які отримали визнані за «дуже високу якість дизайну та творчі досягнення».

Ще 11 українських проектів отримали нагороди в різних категоріях.

Самим «плідним» стало агентство Banda - цілих 7 відзнак, в їх числі – проект уряду України Ukraine Now, а також проекти «COMFI», «Yes,Good,Yes» і «Bad Boy». Дві нагороди, причому обидві Red Dot: Best of the Best отримало агентство Tough Slate Design. Стільки ж пішло агенції Saatchi & Saatchi Ukraine (крім згаданого вище також AXA NUN - у розділі Social Video). Дизайн Online and mobile banking for UKRSIBBANK приніс нагороду агентства Aimbulance, а за брендинг освітнього проекту «Майбутні» - дизайн-бюро spiilka. Журі Red Dot Awards відзначило дизайн та ідентичність «Парку корупції» від креативного агентства Hooga. Проект Bakehouse для Good Wine отримав відразу дві нагороди – в розділах Brand Design і Packaging Design. Також відзначено проект mOre (Київ та Одеса, дизайн Brandon Archibald).Сертифікати вручили керівник Red Dot професор Петер Цек і інші члени міжнародного журі. Підбірка робіт-переможців буде виставлена в Музеї комунікацій Берліна з 28 жовтня 2018 року по 13 січня 2019 року на студійній виставці «Best Дизайн зв'язку - Red Dot Winners Selection 2018».

Red Dot Award Communication Design (до 2001 року відома як «Німецька премія з дизайну комунікацій») з 1993 року щорічно вибирає добре розроблені роботи і творчі проекти від дизайнерів, агентств і компаній з усього світу під девізом «У пошуках гарного дизайну та інновацій».

Агентства, дизайнери і компанії з усього світу можуть зареєструвати свої дизайнерські й творчі досягнення в 17 категоріях.


Tags: Гран-при, Международные конкурсы, дизайн, дизайнеры, знай наших!, зроблено в Україні, компании, оценка, перемоги, премии, українці
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments