Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

До України за півроку завітали майже 10 мільйонів іноземців (інфографіка)

Україну за перше півріччя 2018 року відвідали 9,6 мільйона іноземців, а власники українських карток мобільного зв'язку здійснили 65,7 мільйонів подорожей в межах країни.Такі дані оприлюднило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на сторінці в Facebook, спираючись на моніторинг туристичної активності, проведений на основі даних операторів мобільного зв’язку.

Зазначається, що найчастіше іноземці приїжджали до Київської (1,8 мільйона), Львівської (1,5 мільйона), Закарпатської (800 тисяч), Одеської (600 тисяч) і Харківської областей (500 тисяч).

Українці ж для подорожей віддали перевагу Київській (18 млн абонентів); Львівській (4 мільйони), Полтавській (3,4 мільйона), Житомирській (3,3 мільйона), Черкаській (3,2 мільйона) областям.

Водночас за кордон в першому півріччі 2018 року виїхало 17,3 мільйона абонентів мобільного зв’язку. Найчастіше громадяни України відвідували прикордонні країни: Польщу, Угорщину, РФ, Молдову, Білорусь, Румунію, Словаччину, частка виїздів в які становить близько 60% всіх подорожей українців за кордон. Серед неприкордонних країн найпопулярнішими стали Чехія (4,9% від загальної кількості виїздів), Туреччина (4,1%), Німеччина (4,1%), Єгипет (3,3%).Начальник управління туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Передерко на своїй сторінці в Facebook прокоментував дослідження, опубліковане МЕРТ.

"Статистика оперує даними про переміщення абонентів всіх трьох мобільних операторів разом узятих і підсумовує їх. Її основним завданням є продемонструвати основні потоки переміщень громадян як усередині країни, так і за кордон. Статистика не враховує унікальних користувачів мобільного зв’язку. Одна і та ж особа одночасно може мати дві і три сім-карти від різних операторів, а також кілька разів подорожувати за кордон в одну і ту ж країну або в межах країни до одного і того ж регіону протягом проаналізованого періоду часу. Наведені дані відразу показали плюси і мінуси такого моніторингу", – зазначив Передерко.
Tags: МЕРТ, Україна, визиты, иностранцы, инфографика, поездки, туризм, туристы, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments