Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українська компанія стала найкращим продакшн-сервісом у світі (відео)

Українська компанія Radioaktive Film отримала міжнародну премію Shots Awards-2018 та стала найкращим продакшн-сервісом у світі. Radioaktive виграли в номінації Production Service Company Of The Year.Переможців Shots Awards 2018 нагородили в Лондоні 18 жовтня, передає The Village Україна.

Конкурентами Radioaktive Film у номінації були студії з Південно-Африканської Республіки, Іспанії, а також британська компанія, яка базується у Манчестері.

- Нашими конкурентами були компанії з тих країн, які вже давно на ринку. На їхньому рахунку Gorillaz, іконічні Old Spice, FIFA. І нам особливо приємно перемогти цього року, тому що ми також робили сцену зі Спайком Джонзом, який отримав нагороду за найкращу режисуру, – розповідає Катя Галицька, виконавча продюсерка Radioaktive Film.


Знята у Києві реклама Apple Watch Series 3

- Це ще один важливий крок для того, щоб закріпити Україну на кінематографічній карті світу, а для нас це ще один стимул не розслаблятись, – пояснює вона у коментарі The Village Україна.

Radioaktive Film працювали з такими брендами, як Apple, Hennessy, Lenovo, Audi, Guinnes, Absolut, Libresse та Uniqlo.


Twenty One Pilots – Nico And The Niners

Компанія брала участь у роботі над музичними відео Twenty One Pilots, Coldplay, DJ Shadow, Mø, Hurts, Foals, Tame Impala, «Океану Ельзи» та ONUKA.


MØ – Kamikaze


Coldplay – Up&Up
Tags: Международные конкурсы, видео, знай наших!, зроблено в Україні, компании, награды, перемоги, премии, продюсеры, українці, успехи
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment