Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Бабки за бабки: ляльководи вивели "мільйони простих людей" - просють "ухі" і дефолту (огляд отари)

"Бабки" від бабки: у соцмережах обурені платним мітингом Тимошенко у Києві



У соцмережах обурені пошуком платних мітингувальників на акцію лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко біля Адміністрації президента у Києві проти підвищення тарифів на газ.

Так, на відповідному ресурсі з’явилось оголошення про пошук людей, які готові взяти участь у мітингу, де вони мають тримати прапори, та отримати за це 180 гривень.



"Тимошенко на завтра влаштовує мітинг. Що цікаво, паралельно з'явились оголошення про набір людей на оплачену "масовку". Колони бабусь-мітингувальниць за 100 гривень повертаються?" – пишуть на сторінці "Київська криївка" у Facebook.



"Дивним чином інформація про мітинг Тимошенко співпала із оголошеннями про роботу "махать флагом" на сайтах роботи. Знову проплачені мітинги?" – додають у співтоваристві "Український кшталт, передає "Прямий".



Також користувачі різко відреагували на презентацію передвиборчої програми лідера "Батьківщини": "Путінка", кокошник та Елон Маск: соцмережі відреагували на "Новий курс" Тимошенко.






Нагадаємо, "Газпром" аплодує стоячи: у соцмережах обурені наміром Тимошенко ліквідувати "Нафтогаз".
******************
Під КабМіном "мільйони простих людей" в кількості 27 рил під прапорами ВО "Сволота" люто вимагають скасувати підвищення ціни на газ і негайно йобнути країну в дефолт.

Шкварки News @ShkvarkiUA
Ну, по сути это и есть их сверхзадача - подарить страну Путину. За это и платил Янукович, за это и сейчас платят из тех же кошельков...
Якби не вибори, то олєжка зі своїми хлопами давно лишився б без штанів. А так, перед кожними виборами грошовиті "патріоти" згадують про олєжку і юзають ним по повній.
При баті сиділи тихо при таких подорожчаннях.
Янек и Ко з пару лет спалят все наварованное бабло на этих дибилов. Так что "Свобода" может смело говорить, что они занимаются возвратом украденных денег обратно в Украину! 👍
Вирує сволотомайдан😂
********************
Тимошенко зібрала проплачений мітинг у Києві: відеодокази

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко організувала проплачений мітинг під будівлею адміністрації президента. Про це йдеться в сюжеті "Прямого".



Активісти, з якими поспілкувався кореспондент "Прямого" стверджують, що їм пообіцяли грошову винагороду - щонайменше 180 грн за годину. Розраховуватися мали наприкінці акції а збирали охочих організованими групами біля метро Хрещатик.

Збір учасників оголосили напередодні і майже одночасно з цим відповідні повідомлення з'явились на офіційному сайті "Батьківщини" та у соцмережах. Зокрема, на одному з сервісів шукали людину, яка з 9 до 14 години буде махати прапором під адміністрацією президента.



Нагадаємо, у соцмережах обурені пошуком платних мітингувальників на акцію лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко біля Адміністрації президента у Києві проти підвищення тарифів на газ.


Tags: Батьківщина-Родіна, ВОС, Тимошенко, газ, гниди, леворуцие, ляльки, марионетки, проплаченные митинги, титушки, шариковы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments