Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Банда “антикорупціонерів" шантажувала чиновників і вимагала гроші

Поліція затримала групу зловмисників, які під виглядом антикорупційної діяльності вимагали кошти у працівників державних органів та комерційних структур.

Банда “антикорупціонерів" шантажувала чиновників і вимагала гроші

Про це повідомляє головне слідче управління Національної поліції України.

"Зловмисники створили громадську організацію, що нібито займалася боротьбою з корупцією в державі. Молодики вимагали від працівників державних органів та комерційних структур кошти за нерозголошення компрометуючої або конфіденційної інформації, яка була ними сфальсифікована", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, правопорушники підшукували компрометуючу інформацію на працівників державних органів та комерційних структур. В подальшому вони вимагали від обраних жертв кошти за нерозголошення компрометуючої або конфіденційної інформації, що була ними сфальсифікована. У разі відмови потерпілих виплачувати кошти "антикорупціонери" чинили на них тиск, зокрема - погрожували фізичною розправою та знищенням майна, зазначили у поліції. Крім того, як останній аргумент, зловмисники повідомляли в мережі Інтернет про викриття ще одного "корупціонера" та поширювали сфальсифіковану інформацію.

У поліції також повідомили, що під час обшуків у членів злочинної групи виявлено документи, що були зібрані та сфальсифіковані відносно потенційних жертв. Крім того, виявлено речі та предмети, які використовувалися для погроз та насильства, а також вогнепальну зброю.

"В одного з таких "борців з корупцією" виявлено паспорт так званої Луганської народної республіки", - йдеться у повідомленні.

Організатора злочинної групи поліцейські затримали після вимагання коштів. На даний час проводиться документування злочинної діяльності групи, а також виявлення інших фактів протиправних дій її членів.
Tags: ОПГ, антикорупціонери, вымогатели, гошки, задержание, компромат, оборотни, поліція, шантаж
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments