Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

#євроблRді: Подвійні стандарти німчури з Сіменс

Відома нам компанія Сіменс відклала підписання угоди з Саудівською Аравією на $20 млрд. через вбивство саудівського журналіста Хашоггі.Для тих хто не в курсі цієї історії:
Саудівський громадянин Хашоггі втік з Саудівської Аравії в США, де почав розповідати про злочини керівництва держави. Перебуваючи в Туреччині, він зайшов в посольство Саудівської Аравії в Туреччині, щоб владнати формальності з документами і звідти не повернувся, а його наречена нібито чула як його катували, а потім вбили в стінах посольства. При чому вбивці погрожували послу, який просив їх цього не робити тим, що послу буде непереливки коли він повернеться до Саудівської Аравії.
В заголовках вчорашніх новин читав, що турецька опозиція нібито навіть знайшла залишки розчленованого тіла цього журналіста.
Одним словом, дика, жахлива історія і причини для такого відношення до керівництва Саудівської Аравії - є.

Але, я хочу нагадати, що та сама компанія Сіменс, яка зараз бойкотує підписання угоди з саудівцями, в обхід санкцій постачала турбіни до Криму. Захопленого, анексованого Криму, де так само цинічно вбивали і арештовували всіх незгодних, зокрема Решата Аметова. І в цьому випадку дії росії стосуються, як мінімум, 2 мільйонів кримчан.
Хочу нагадати, що росія вбила на Донбасі 3000 українських солдат і десятки тисяч цивільних. Та ж сама росія знищує сирійців хімічною зброєю.
І нічого. Нічого не заважає Сіменсу реалізовувати поставку турбін в Крим, нічого не заважає європейським політикам їздити на чемпіонати світу, нічого не заважає їм лобіювати інтереси росії, нічого не заважає німецьким політикам говорити про Норд Стрім-2 як про виключно економічний проект.

А тут раптом така принциповість і слідування "ідеалам і принципам". З чого б це?
Як на мене, різниця очевидна і зрозуміла. Полягає в тому, що Саудівська Аравія, навідміну від росії, просто не скупила цих повій, їхні "принципи" і "сумління".

Mason Lemberg
Tags: siemens, Саудовская Аравия, аналогии, двойные стандарты, компании, немцы, сравнение, убийства журналистов
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments