Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Про рекорди Тимошенко


1) Рекордне, друге найглибше у світі (!) падіння економіки (-14,8%) у 2009 році серед 193 країн-членів ООН
2) Рекордне нарощування державного боргу (54% за 2009 рік).
3) Рекордне найнижче фінансування Збройних Сил на планеті Земля, серед усіх країн світу (!) (не рахуючи країн, в яких немає армії) — лише 0,81% від ВВП!
7,429 млрд гривень по загальному фонду Міноборони при ВВП 913 млрд грн у 2009 р., причому у порівнянні з 2008 роком Тимошенко зменшила фінансування армії майже удвічі у доларовому еквіваленті!
Показово, що таке нехтування обороною України з боку Юлії Тимошенко відбувалося уже після нападу Росії на Грузію, у 2009 році.
Зокрема й така політика Тимошенко призвела дло деградації армії, агресії Росії, окупації Криму і Донбасу, крові десятків тисяч людей і мільйонів біженців.
Олександр Палій

Баба Юля и коптер СБУ
http://ibigdan.com/2018/10/23/baba-yulya-i-kopter-sbu/

Дело в том, что позже выяснилось, что это был коптер через который велась трансляция на страницу самого лидера Родина (Батькивщина) в Facebook.
Віталій Барабаненко

Ира Прокопова
ЛЛЛЛЛЯЯСССЬ!, йулю по брехливiй ...як же вже остогидло...
КЕРІВНИЦТВО РИМСЬКОГО КЛУБУ ВІДМОВИЛО ТИМОШЕНКО У ЗУСТРІЧІ: НАРДЕП ВИКРИВ “БАТЬКІВЩИНУ” У БРЕХНІ
«Юлія Тимошенко бере участь в саміті/засіданні Римського клубу» , «Тимошенко представила Україну серед світових інтелектуалів» тощо” - ця "новина" е “ БРЕХНЕЮ!!!.
“Саміт Римського клубу відбувся 16 жовтня, і Тимошенко там і близько не було і не могло бути, оскільки вона до Римського клубу не має жодного відношення.
У Секретаріаті Римського клубу повідомили, що Тимошенко завчасно письмово зверталася до них щодо офіційної зустрічі з керівництвом клубу, але їй було відмовлено.
ЛЛЛЛЛЯСССЬ! в черговий раз...як же огидно....
ВОВКАнтивсепропальщик/Антипопуліст
Йулькина методичка

Подібний початок в принципі не обіцяє нічого хорошого, а зазначена особа ще сильніше ускладнює собі завдання, намагаючись здертися на обоє відразу.

Навряд чи відкрию Америку, якщо скажу, що електорат "Дамы-с-косою" (тепер уже без коси, але для історії це несуттєво) складається з совків. Совок - це не лише і не стільки любитель кумачевих прапорів і пісень про Павлика Морозова, скільки інфантильний обиватель, що чекає халяви зверху. За переконанням совка, в розвинених країнах у людей великі зарплати через те, що добрий уряд їм багато платить.

З цілком об'єктивних причин, переважна більшість таких громадян ллють гіркі сльози над почилим СРСР і режимом Януковича. Якщо хто не зрозумів, пояснюю: полум'яних ленінців і ідейних "регіоналів" серед цієї категорії населення немає - є лише страждальники по ковбасі по 2,20 і долару по 8. Оскільки з причинно-наслідковими зв'язками у них туго, вони готові проголосувати за кожного, хто їм пообіцяє повернути "старі добрі часи". А вже громадянка Тимошенко обіцяти уміє, як ніхто інший.

Тобто рецепт перемоги, в теорії, простий як лопата (совкова). Обіцяй лохторату все, що шизофренія на душу покладе - долар по два, зарплати по мільйону, літаючі блюдця, еліксир безсмертя. Так, розумні люди голосно іржатимуть або тихо "офігевать" від твого нахабства, але скільки їх там, цих розумних-то?

Данило Чикін

Антивсепропальщик/Антипопуліст
Тільки що подивився новий ролик смороду. Вона сумним голосом описує стан медицини, до якого і її уряд в тому числі довів ту саму медицину. І в кінці ролика Вона заявляє, що нікому не дозволить закуповувати не якісні і дорогі ліки ....
Ігор Чернобаєв

Tags: Тимошенко, гниди, двоемыслие, двойные стандарты, избирательная кампания, ляпы, проститутки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments