Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Україна у топ-10 медального заліку юнацької Олімпіади-2018

Збірна України посіла 10 місце в загальнокомандному медальному заліку на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі, церемонія закриття яких відбулася в ніч на 19 жовтня.

Україна - у топ-10 медального заліку юнацької Олімпіади-2018
Фото: НОК України

Всього на ЮОІ-2018 Україна виборола 23 медалі у 13 видах спорту - 7 золотих, 8 срібних і 8 бронзових, 18 з яких були завойовані не в змішаних командах і увійшли до медального заліку. Про це повідомляє XSPORT.

Золоті медалі Україні принесли: Катерина Чорний (2), Іван Тищенко, Назар Чепурний, Валерія Іваненко, Михайло Кохан, Ярослава Магучих.

Срібні медалісти: Денис Кесиль, Анастасія Прозорова, Софія Лискун, Оксана Чудик, Назар Чепурний, Христина Погранична, Тарас Бондарчук, Максим Галінічев.

Бронзові медалісти: Олег Вередиба, Дмитро Гонта, Анастасія Бачинська (2), Олег Дорощук, Владислав Остапенко, Софія Лискун, Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей.

У підсумку, збірна України посіла 10-е місце в загальному медальному заліку. Відзначимо, що 2010 року в Сінгапурі наша збірна була четвертою - 33 медалі (10 золотих, 9 срібних, 14 бронзових), а у 2014-му в Нанкіні посіла 6 місце - 23 медалі (7 золотих, 8 срібних, 8 бронзових).

Наступні літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у 2022 році в Дакарі (Сенегал).
Tags: Олимпиады, ТОП, збірна України, медали, молодежь, спорт, українці, юниоры
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment