Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Перельоти між Києвом і Брюсселем за 2 роки зросли на 68%. Добраніч, євробандерівці!

Прихід на український ринок авіаційних перевезень компанії Brussels Airlines зумовлений попитом на перельоти між Києвом та Брюсселем, який після візової лібералізації впродовж останніх двох років зріс на 68%.

Популярність перельотів між Києвом і Брюсселем за два роки зросла на 68%

Про це Укрінформу повідомили в прес-центрі авіакомпанії Brussels Airlines.

"Завдяки візовій лібералізації для українських громадян, які подорожують до країн Шенгенської зони, а також через те, що Україна рухається в напрямку до ЄС, за останні два роки попит на перельоти між Києвом та Брюсселем зріс на 68%. Щоб відповідати зростаючому попиту, Brussels Airlines розпочинає пряме сполучення між Києвом та Брюсселем 4 рази на тиждень", - зазначили в компанії.

Як наголосили в авіакомпанії, Brussels Airlines розглядає Київ як важливий промисловий, науковий, освітній і культурний центр Східної Європи.

"Київ є осередком бізнесу, а також популярним напрямком для відпочинку, даючи бельгійській авіакомпанії можливість перевозити велику кількість представників бізнес-індустрії та туристів у столицю України. Авіакомпанія Brussels Airlines зробила правильний вибір, коли розпочала здійснювати свої рейси до Києва, оскільки Україна стає важливим партнером для Бельгії та країн ЄС. Потенціал України у торгівлі та науковій співпраці, культурному та академічному обміні та міжособових відносинах є величезним. Зв'язок між Брюсселем та Києвом через авіалінії Brussels Airlines буде дуже успішним", - підкреслили в Brussels Airlines.

Також в авіакомпанії повідомили, що пасажири, які подорожують з України до Бельгії за допомогою нового авіасполучення, завдяки спеціально складеному розкладу польотів до Брюсселя отримають можливість трансфером прямувати за іншими основними напрямками Brussels Airlines у Європі, зокрема до Франції, Португалії, країн Скандинавії, Іспанії та Великої Британії.

Як повідомлялось, 17 жовтня 2018 року о 13.25 до Києва прибув літак типу А320 Brussels Airlines, який здійснив свій перший політ за новим рейсом прямого сполучення з Брюселя. Brussels Airlines – найбільша авіакомпанія Бельгії і є дочірнім підприємством компанії Lufthansa.
Tags: Брюссель, Київ, Україна, авиакомпании, авіація, евроинтеграция, маршруты, самолеты
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments