Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Командор ВМС США: Україна не розвалилася завдяки Порошенку

Командор підкреслив, що найважливіше в нинішній час те, що Україна не розвалилася, як це пророкували чотири роки тому.

Порошенко

Свою думку про нинішнього президента України Петра Порошенка висловив Гаррі Табах, який є командором ВМС Сполучених Штатів у відставці. Він заявив, що будь-який державний лідер не може бути постійно ідеальною людиною для всіх і він не може на постійній основі приймати рішення правильного характеру, але іноді він повинен приймати спірні рішення, тому, на думку Табаха, президент Порошенко увійде в аннали історії як лідер, який врятував Українську державу, передає «Діалог.UA».

Командор підкреслив, що найважливіше в нинішній час те, що Україна не розвалилася, адже 4 роки тому багато у всьому світі думали, що Українська держава перестане існувати або як мінімум розколеться на кілька частин. Він додав: потрібно визнати те, що в країні є хоч якась економіка, а також збереглися певні інститути демократії, а у Петра Порошенка був інший шлях у вигляді оголошення воєнного стану і розпалювання ще більшою війни. При цьому, на думку американського офіцера, ніхто б не зміг його дорікнути за це, адже вторгнення країни-агресора було очевидним, однак він вибрав мирний шлях.

Наостанок Гаррі Табах зазначив, що президент Порошенко легко б міг закрити неугодні йому телеканали, а також демократичні інститути, як це зробив диктатор Путін. Командор у відставці запевняє, що «кровожерному очільнику Кремля» далося це складніше, бо він не може виправдати такі дії в мирний час, а ось українського лідера ніхто не посмів би покритикувати за подібні рішення.
Tags: Порошенко, американцы, мнение, офицеры, оценка
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment