Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Франції затримали українського корупціонера-втікача

У Франції затримали українського корупціонера-втікача - Європол

Французькі жандарми затримали в Бургундії "високопоставленого" громадянина України, якого на батьківщині підозрюють у масштабній корупції. Про це повідомляється на сайті Європолу.

"5 жовтня французька жандармерія за активної підтримки Європолу заарештувала в Бургундії, поблизу Діжона, високопоставленого втікача з України, який вів розкішний спосіб життя у Франції", - йдеться в повідомленні.

Ім'я затриманого не повідомляється.

Як зазначається, європейські правоохоронці підозрюють чоловіка у міжнародному шахрайстві та відмиванні грошей.

"Конфіскація протягом одного дня дій становить понад 4,6 мільйона євро і включає в себе замок, вінтажний Rolls Royce Phantom і 3 витвори мистецтва Сальвадора Далі", - повідомили в Європолі.

Раніше в січні Франція розпочала розслідування підозрілих операцій щодо купівлі замку за 3 мільйони євро люксембурзькою компанією, основним власником якої є громадянин України, підозрюваний у масштабній корупції у своїй країні.

"Завдяки ефективній співпраці з представниками української та люксембурзької влади стало відомо, що головного підозрюваного розшукували в його рідній країні за корупцію. Однак йому вдалося уникнути покарання, підробивши свідоцтво про смерть", - розповідають у відомстві.

Під час оперативної наради, яка проводилася в Європі між Францією, Люксембургом та Україною, було встановлено, що підозрюваний не тільки був живим, але й вів розкішне життя у Франції.

Повідомляється, що згодом справа про шахрайство в окремій країні зросла до розмірів відмивання доходів від корупції у міжнародних масштабах.

Окрім підозрюваного, було затримано також троє його спільників.
Tags: Европол, Франция, беглецы, задержание, коррупция
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment