Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Звільни інформпростір від окупантів - #ВимкниРосійське

Вимагаємо позбавити ліцензій телеканали (Інтер), які не додержуються мовних квот (підтримай петиції)

Звільни інформпростір від окупантів - #ВимкниРосійське
Канал «Інтер» отримав російську кінонагороду ТЕФІ за документальний фільм "Києво-Печерська лавра. Фотографія тисячоліття".

Ця нагорода давно вже стала інструментом заоохочення різного роду пропагандистських проектів, підтримувана Кремлем і головними пропагандистськими медіа Росії – так, до складу засновників, входять, зокрема, «Пєрвий канал» і «Газпром-медіа-холдінг», а головю Ради засновників є Міхаіл Швидкой – голова Федерального агентства з культури і кінематорграфії, колишній міністр культури РФ.

Тому не дивно, що фільм, за який нагородили «Інтер», по факту також є пропагандистським. Його мета - продемонструвати «нерозривний зв'язок Києво-Печерської Лаври з російською церквою».
Цікаво, що тема цьогорічного пропагандситскього фестивалю є "Образ батьківщини: час, місце, доля", зрозуміло, що під «батьківщиною» мається на увазі Росія.

Це також свідчить про постійний контакт «Інтера» з російською стороною і кінцева мета цього контакту – демонтаж української держави, у тому числі шляхом постійного інформаційного впливу Кремля на Україну.

У звязку з цим Вільні Люди, зважаючи на умови сучасних викликів, вимагають всі правоохоронні та контролючі в сфері інформаційної політики органи вжити можливих заходів, аби закрити канал «Інтер», а його керівництво і власників притягнути до кримінальної відповідальності.


Звільни інформпростір від окупантів - #ВимкниРосійське
«Інтер» знову відзначився українофобією

13 жовтня 2018 року остаточно вступить у силу закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації», який запроваджує мовні квоти на телебаченні й зобов’язує загальнодержавні та регіональні телеканали подавати не менше 75% контенту державної мовою в часовому проміжку 7:00-22:00.

Ще не вступивши повністю у дію закон успішно діє як лакмусовий папір на українофобію. Цього тижня телеканал «Інтер» випустив відеоролик, в якому з великим сумом сповістив своїх прихильників, що буде змушений перекладати державною мовою ряд своїх програм та фільмів, при цьому заявивши, що «у вечірніх серіалах, радянських фільмах, програмах «Круче всех», «Орел и Решка», «Готовим вместе» та у спеціальних проектах ми зберігаємо російську мову».

Дані заяви каналу не лише зайве підтверджують відданість ідеям та символам «русского міра», але й є відвертою зневагою до державної мови, маніпуляцією аудиторією та погано прихованою брехнею, адже суто математично «Круче всех», «Орел и Решка», «Готовим вместе» не рахуючи спецпроектів, займають 30% ефіру неділі в проміжку між 7-22:00, що є порушенням норм закону про мовні квоти на ТБ.

Враховуючи всі вищезазначені обставини, «Вільні Люди» долучаються до моніторингу ефіру цього пропагандистського каналу і за наявності навіть найменшого порушення закону гарантують швидку і жорстку реакцію.

Рупор Кремля в Україні має замовкнути!

Вимагаємо позбавити ліцензій телеканали (Інтер), які не додержуються мовних квот (підтримай петиції)
Tags: #ВимкниРосійське, Интер, гниди, информационные враги, кроты Лубянки, награды, очищение Украины, раша гудбай, рупоры Кремля, русскиенахуй
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments