Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Наші авторські права.


Шановний Олексій Бобовніков (Olexij Bobovnikov) пише про те, що НАШІ хлопці поламали план навчань в Німеччині. У перший же день взяли в полон умовного противника, (вірніше цілий його штаб), командира, засоби зв'язку і всі документи. У зв'язку з чим керівництво навчаннь оголосило паузу для подальшої їх коригування - адже українці (а це наша 95 бригада ДШВ ЗСУ) поломали всі плани. По ходу просування знайшли ще чехів, в ході умовної перестрілки наші "втрати" - 2 людини, чехів - 40 і 2 одиниці техніки.

А ось тут ось що я хотіла б сказати: по суті вся репутація могутності та величі СРСР ґрунтувалася в чималому ступені на заслугах українців. Маршали, вчені, інженери, політики, артисти - усі, хто прославив Союз. З Америки цього не видно було - хто там щось створив - росіянин чи українець. Чиї мізки заслужили похвалу або захоплення - росіянина чи українця. З Європи не виявляли бажання якось ідентифікувати українську націю. Адже це були "загальні" заслуги. Вийшло? Добре вийшло? Значить, це в плюс СРСР і Москві, а Україна нехай сидить тихіше і не висовується.

"Якщо взяти статистичні дані за 1990 рік, то нашу країну, тоді ще одну з п'ятнадцяти братніх республік у складі Радянського Союзу, можна порівняти з сучасним Китаєм. Китайці, правда, одягали і взували весь світ, УРСР же - годувало й одягало 1/6 частину суші. в Україні проживало близько 17 відсотків всього населення країни, при цьому на її території перебувала чверть союзної промисловості. Республіку тоді називали всесоюзною житницею, але в магазинах чомусь було порожньо ... "(Андрій Гаценко, редактор kp.ua)

Чому зараз дивуються на навчаннях НАТО, якщо наші хлопці всього лише виходять з тіні Росії? Ми й раніше були розумними, підприємливими, вміли знаходити вихід з будь-якої ситуації. Американці клепають фільми про "могутність" Москви? А що вона - без вихідців з України? Там зараз повно губернаторів, політиків, радників, бізнесменів - народжених в Україні. Справа десята, що вони давно працюють на благо своєї нової Батьківщини, гени же залишилися українські!

Ми зараз просто відновлюємо свої авторські права. На вміння відмінно воювати. На здатність виживати і перемагати. На талант створювати й розробляти. Нічого дивуватися.
Це ж Україна)).

Елена Кудренко
Антивсепропальщик/Антипопуліст
Tags: СССР, УССР, авторское право, зроблено в Україні, українське, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments