Веслувальник і фехтувальниця принесли Україні по "золоту" на юнацьких Олімпійських іграх

У четвертий день III літніх юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі (Аргентина) скарбничка збірної України поповнилася другою золотою нагородою.

Веслувальник Іван Тищенко приніс Україні друге "золото" на юнацьких Олімпійських іграх

Черкащанин Іван Тищенко став чемпіоном юнацької Олімпіади в індивідуальному турнірі з академічного веслування, повідомляє Укрінформ.

У суперечці за "золото" Тищенко на 0,37 секунди випередив срібного призера Івана Бринзу з Білорусі та на 1,37 секунди - австралійця Кормача Кеннеді-Леверрта, якому дісталася "бронза".
***************
Українська фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній здобула другу золоту медаль на ІІI літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які проходять в аргентинському Буенос-Айресі.

Фехтувальниця Катерина Чорній стала дворазовою чемпіонкою юнацької Олімпіади-2018

У турнірі міжнародних змішаних команд Чорній виступала за команду "Європа 1", яка у фіналі з рахунком 28:25 перемогла збірну "Азії-Океанії 1", повідомляє Укрінформ.

Відзначимо, що саме бій українки поставив чудову крапку золотого тріумфу "Європи 1" - у вирішальній сутичці Чорній завдала поразки представниці Гонконгу, яку Катерина обіграла у фіналі індивідуальної першості юнацької Олімпіади-2018.

Це четверта медаль української збірної на юнацькій Олімпіада-2018. Як повідомлялося, український дзюдоїст Олег Вередиба став бронзовим призером у ваговій категорії до 55 кг, фехтувальниця Катерина Чорній завоювала "золото" в індивідуальному турнірі шпажисток, а веслувальник Іван Тищенко приніс Україні друге "золото".
Tags: Олимпиады, гребля, збірна України, золото, молодежь, перемоги, спорт, українці, фехтование, юниоры