Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Хід війни вимірюється не кількістю диверсій, а вмінням влади боротися із наслідками

Дивні люди – не звикли до диверсій під час війни і лише волають «караул!». Хіба ви не знаєте, з ким воюємо, що нам протистоїть найпідступнішій супротивник, найбільша в світі гідра тероризму й диверсантів?

Україна vs Росія

Це війна, яка складається з поразок, перемог та диверсій. Хто не розуміє прописних істин, той бовдур, а хто намагається ще підказувати, що і як треба робити, той бовдур двічі.

Диверсія проведена для створення негативного інформаційного фону під час двох значних подій:
Перше – початок військових навчань НАТО в Україні. Друге - Священний Синод Вселенського Патріархату сьогодні розпочав розгляд питання надання Томосу Україні.
Додам також, що диверсія в Ічні трапилась відразу після виступу очільника СБУ Грицака у Лондоні, в якому він звинуватив російського агресора в підготовці десятків терактів і диверсій на території України.

Ця диверсія в черговий раз доводить: ніякого примирення з Московією не буде. Українців влаштовує не лише перемога над ворогом, а й його остаточно знищення. Все, що нас не вбило, робить нас сильніше. Працюємо над помилками й надалі воюємо з фашистським русскім агресором і слава Україні!

А той, хто сьогодні розганяє зраду та педалює тему в певному руслі – і є нашим прихованим ворогом, який сіє панікерство на користь кремлівській хунті.
Tags: взрывы, диверсии, заметки О. Леусенко, реакция, русско-украинская война
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments