Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Скульптури-велетні та їстівна мапа: чим дивуватиме свято шоколаду у ЛьвовіУпродовж чотирьох днів, 12-15 жовтня, у львівському Палаці Потоцьких триватиме щорічне Національне свято шоколаду, на якому представлять солодкі скульптури й карту України, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«12-15 жовтня стартує Національне свято шоколаду – всеукраїнська подія, яка відбувається у Львові, та з року в рік об’єднує найкращих виробників, наймайстерніших шоколатьє та, звісно, найсмачніший шоколад. Особливістю цьогорічного фестивалю є «Шоколадна Україна» – карта України, розміром 8×5 метрів, із визначними архітектурними спорудами», – йдеться в публікації.

Організатори зазначають, що на святі можна буде ознайомитися з повним циклом виробництва шоколаду. Крім того, кожен відвідувач матиме змогу спробувати не лише шоколад на будь-який смак, а й посмакувати різноманітними шоколадними напоями, взяти участь у «шоколадних» майстер-класах.

Скульптури-велетні та їстівна мапа: чим дивуватиме свято шоколаду у Львові

Традиційно для відвідувачів Національного свята шоколаду діятимуть «Шоколадний ярмарок» та «Дитяча шоколадна країна». На гостей також чекатимуть скульптури із шоколаду: 9-метрова коробка цукерок, 5-метровий шоколадний млин та 3-метровий шоколадний ведмідь.

Національне свято шоколаду відбудеться в Палаці Потоцьких на вул. Коперника, 15.
Tags: Львів, гастрономия, карты, народні гуляння, свято, скульптуры, смаколики, туризм, фестивалі, цукерки, шоколад
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment