Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Приклад для інших ворогів: МЗС оголосив персоною нон грата консула Угорщини

Консула Угорщини у м.Береговому Закарпатської області оголошено персоною нон грата. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

МЗС оголосив персоною нон грата консула Угорщини в Береговому

"Про це було повідомлено сьогодні Послу Угорщини в Україні Ерно Кешкеню. Йому було вручено ноту з інформацією про те, що, відповідно до статті 23 Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року, у зв’язку з діяльністю, несумісною зі статусом консульської посадової особи, консул Консульства Угорщини в місті Берегове має залишити територію України протягом наступних 72 годин", - йдеться у повідомленні.

У МЗС розраховують, що угорська сторона у подальшому утримуватиметься від будь-яких недружніх кроків по відношенню до України, а її посадові особи – від порушень українського законодавства.

"Розглядаємо громадян України угорського походження як об’єднуючий фактор у відносинах між двома державами та закликаємо до цього ж наших угорських партнерів", - наголосили у вітчизняному зовнішньополітичному відомстві.

Як повідомлялося, 19 вересня Укрінформ опублікував відео, на якому зафіксовано момент видачі громадянам України у консульстві Угорщини в Береговому угорських паспортів. Процедура супроводилася келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями - не повідомляти про отримання документів українській владі. При цьому громадяни України вголос присягали на вірність Угорщини.

Міністр закордонних справ України заявив, що консул Угорщини, який фігурує на відео з роздачею українцям угорських паспортів, не залишиться в Україні. У відповідь Будапешт пригрозив можливістю вдатися до нових кроків з метою уповільнення інтеграції України в ЄС.
Tags: МИД, Угорщина, Україна, высылка, гоу хоум, дипломаты, консульства, паспорта, персона нон-грата, угри
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments