Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

ВР ухвалила санкції проти прокремлівських 112 та NewsONE. Портнов, коли за штанами прийдеш, лузер?

ВР ухвалила постанову "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо телеканалів "112 Україна" і NewsONE".За ухвалення відповідного проекту постанови №9157 за основу та в цілому проголосували 229 народних депутатів, повідомляє Укрінформ.

"Так само, як ми захищаємо наш державний суверенітет, ми повинні захистити від проросійської брехні та маніпуляції і наш суверенний інформаційний простір. Будуть заяви про те, що ця постанова - це придушення свободи слова, яка є правом кожного громадянина мати неупереджену, правдиву, збалансовану інформацію. Але це не є індульгенцією для проросійських телеканалів щодо знищення нашої держави. Цією постановою ми захищаємо свободу слова і повертаємо це поняття в саму суть", - пояснив один із авторів законодавчої ініціативи - заступник голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Сергій Висоцький (фракція "Народного фронту").

Зі свого боку секретар Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник зазначив, що пропозиції, викладені у постанові, будуть спрямовані до Ради національної безпеки та оборони України.

"Ми зобов'язані виконати вимоги петиції, розглянути, схвалити і відправити на Раду національної безпеки та оборони пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних санкцій у зв'язку з діяльністю телеканалів "112 Україна" та NewsONE", - заявив Вінник.

Ухваленою постановою пропонується внести на розгляд РНБО пропозицій щодо застосування санкцій до товариств із обмеженою відповідальністю «АРІАДНА ТВ», "Новий формат ТВ", "ТВ Вибір", "Телерадіокомпанія 112-ТВ", "Лідер ТВ" і "Партнер ТВ", які мовлять під емблемою телеканалу "112 Україна", а також ТОВ "Новини 24 години" (телеканал NewsONE).

Серед обмежень передбачатиметься, зокрема, блокування активів, анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, заборона користування радіочастотним ресурсом України, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування, тощо.

Як повідомлялося, петиція щодо припинення антиукраїнської діяльності телеканалів "112 Україна" і NewsONE, оприлюднена на сайті Верховної Ради 20 вересня, за дев'ять днів набрала необхідну кількість голосів для подальшого розгляду.
Tags: 112 канал, newsone, Верховна Рада, РНБО, законодательство, информационные враги, очищение Украины, санкции
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments