Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Category:

ВРУ продовжила статус Донбасу. А Йуля в суд на І. Геращенко за Закон ще не подала? :-)

П’ять копійок: Пам'ятаєте, як член «Батьківщини» Сенченко волав, що з Ірини Геращенко треба знімати недоторканість і відправляти під суд через її позицію щодо закону про статус Донецької і Луганської областей? Нагадаю також, що на продовженні Закону про особливий статус Донбасу наполягали західні партнери України - Євросоюз і США. Сьогодні Ю. Тимошенко розказує всім нам, що її підтримує Захід. Ну, і як тепер проросійська Родіна-"Батьківщина" буде дивитись людям в очі з такою брехнею?
************
ВР ухвалила закон, яким дія особливого порядку місцевого самоврядування на Донбасі продовжується до 31 грудня 2019 року включно.

Рада продовжила особливий статус Донбасу

За ухвалення відповідного президентського законопроекту №9153 проголосувало 245 депутатів за мінімально необхідних 226, повідомляє Укрінформ.

Законопроектом продовжується дія закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Рада внесла зміни до статті першої закону і встановила, що «тимчасово, з дня набрання ним чинності з урахуванням положень Закону України "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей" на строк до 31 грудня 2019 року включно, запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради України».

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко зареєстрував у парламенті як невідкладний законопроект №9153.

Метою ухвалення законопроекту Порошенка, серед іншого, є визначення необхідності збереження міжнародного санкційного режиму, запровадженого з метою відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, а також створення необхідних умов для розгортання в окремих районах Донецької та Луганської областей України миротворчої операції ООН.

Згідно з діючим законодавством, такий особливий порядок місцевого самоврядування діє на строк, що закінчується через один рік з дня набрання чинності законом «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Тобто, дія особливого порядку самоврядування має завершитись 10 жовтня 2018 року.
Tags: Верховна Рада, Донбас, Донеччина, Луганщина, ОРДЛо, законодательство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments