Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вінниця на день знову стане столицею УНР. Добраніч, хунто!

У Вінниці в суботу, 13 жовтня, до Дня захисника України та з нагоди 100-річчя Української революції 1917-1921 років відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль військово-історичної реконструкції "Вінниця – Столиця УНР", повідомив Укрінформу директор КП "Центр історії Вінниці" Олександр Федоришен.

Винница.info: Що спільного між бійцями АТО та УНР: вінницький колекціонер розповів про тенденції військової моди в Україні. Фото
Вiнниця.info, фото з проекту «Реконструктори у музеї»

"Всеукраїнський фестиваль військово-історичної реконструкції "Вінниця – Столиця УНР" до Дня захисника України будемо проводити втретє. Цьогоріч відзначаємо ще одну дату – 100-річчя Української Революції 1917-1921 років, тому буде ще більше цікавого: новий логотип, динамічний сюжет, змінена основна локація реконструкції. Головна ідея, яка у фестиваль закладається, – продемонструвати правонаступність і неперервність української міліарної традиції", – зауважив Федоришен.

За його словами, фестиваль відбудеться 13 жовтня і стане одним із яскравих заходів на завершення туристичного сезону у Вінниці. В програмі фесту – виставка військової техніки сучасних військових підрозділів та реконструйованих машин різних періодів минулого століття, зокрема, панцерник 20-х років ХХ ст.

Вінниця на день знову стане столицею УНР

Техніка експонуватимуться впродовж трьох годин на пл. Європейській. А потім о 13:00 візьме участь в урочистій ході захисників України, яка пройде центральною вулицею міста – Соборною. У марші візьмуть участь військовослужбовці різних підрозділів ЗСУ, нацгвардії тощо, а також військові реконструктори в одностроях часів Української революції.

Завершиться фестиваль відтворенням бою Армії УНР проти білогвардійських підрозділів у Центральному парку культури та відпочинку. Участь у цьому дійстві візьмуть реконструктори з Вінниці та ще десяти українських міст.
Tags: Вінниця, День Захисника Вітчизни, УНР, даты, реконструкция, свято, туризм, українське військо, фестивалі
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment