Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Білборди з Тимошенко, яка цілує предмет в руках чекіста Гундяєва шокували Тернопільщину

На Тернопільщині з’явилися білборди на яких Юлія Тимошенко цілує предмент з рук неканонічного московського попа Кирила. Про це повідомляє кореспондент Зоряна Довгань у програмі “Репортер”.

1

Символічно, що всі білборди знаходяться в околицях Почаївської Лаври, яка нині окупована неканонічним московським патріархатом.

Таких білбордів в Тернопільській області встановлено три. Один з них знаходиться поблизу Почаєва, два інших в селищі Залізці.

За словами кореспондента, жителі селища розповіли, що вони не звернули спершу уваги на білборди. Вже пізніше зрозуміли, що це.“Також додамо, що нещодавно в соціальних мережах з’явилась інформація, що з Почаївської Лаври виїжджають автобуси та мікроавтобуси на Київ для того, щоб протестувати проти Томосу, який можливо скоро відбудеться в Україні”, - сказала кореспондент.Нагадаємо, дисидент, політик, народний депутат України 6-ти скликань Ярослав Кендзьор сказав, що Україні не потрібен Володимир Путін, коли є такі українські "патріоти", як лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.


Tags: Гундяев, Тернопільщина, Тимошенко, билборды, кроты Лубянки, московский патриархат, политреклама
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments