Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні розробили настільну гру про боротьбу УПА. Добраніч, карателі!В Україні розроблено настільну гру, що покаже боротьбу Української Повстанської Армії проти нацистів і НКВС, повідомляє прес-служба Українського інституту національної пам'яті.

"На численні прохання ми дещо привідкриємо коробку майбутньої гри, щоб показати, з ким саме воюватимуть українські повстанці. Їхні вороги - це нацисти і совєти. Напевно саме цей елемент гри є найкращою відповіддю про причини обурення, яке лунає з Росії", - розповів голова УІНП Володимир В'ятрович.

За словами розробників, уся присутня в грі інформація про бойові з'єднання як з боку нацистів, так і з боку НКВС, які боролися проти УПА, взята з історичних джерел та відповідає реаліям.

Крім самої гри, до комплекту входить посібник, який розповідає про історію створення УПА, її головних персоналій та боротьбу, що тривала більше двох десятиліть.

В Україні розробили настільну гру про боротьбу УПА

"Ця інформація буде цікавою і пізнавальною не лише школярам, але й усім, хто цікавиться історією. Вона дозволяє розвінчати багато міфів, якими десятиліттями радянська пропаганда намагалася демонізувати УПА", - говорить один з розробників гри Володимир Поліщук.

Торік Український інститут національної пам’яті презентував настільну гру "Українська революція 1917-21 рр. Сто років боротьби".

Проте, як зазначають розробники, гра про УПА більш динамічна, в ній з’явилися елементи тактики та стратегії. Окрім навчальних матеріалів, які поглиблюють знання про боротьбу УПА проти ворогів, вона дає можливість дітям та підліткам відчути себе справжніми командирами повстанців.

Презентація гри відбудеться 13 жовтня в рамках фестивалю "Історія:UA".


Фото з сайту novynarnia.com
Tags: Інститут національної пам’яті, В'ятрович, ОУН-УПА, борьба за независимость, дети_детство, игры, повстанцы, развенчание мифов, учебники, школьники, історична правда
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment