Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні стартували стратегічні військові навчання "Козацька воля"

У Збройних силах України розпочалось стратегічне командно-штабне навчання «Козацька воля - 2018». Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

В Україні стартували стратегічні військові навчання «Козацька воля»
Фото: mil.gov.ua

«З 25 по 29 вересня у Збройних силах України під керівництвом начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних сил України триватиме стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління Збройних сил України та іншими складовими сил оборони України «Козацька воля - 2018». Головною метою навчань є нарощування спроможностей органів військового управління в ході ведення оборонних стабілізаційних дій військами, планування та ведення контрнаступальної операції», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що навчання дозволять дослідити спроможності органів військового управління Збройних сил України, оцінити рівень забезпечення військ у ході оборонних, стабілізаційних операцій, відпрацьовувати питання організації та функціонування територіальної оборони держави.

До навчань залучатимуться структурні підрозділи Міноборони, Генштабу ЗС України, органів військового управління та управління інших військових формувань і правоохоронних органів.

Також під час проведення комплексу заходів стратегічного командно-штабного навчання «Козацька воля - 2018» планується уточнення стратегічного плану застосування Збройних сил України та інших складових сил оборони в умовах посилення глобальної військово-політичної нестабільності.
Tags: ЗСУ, военные учения, оборона, українське військо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment