Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Зубожілі" українці виготовили в Чернівцях найбільший сир України

Найбільший сир України виготовили в Чернівцях

У Чернівцях під час фестивалю сиру й вина встановлено рекорд із виготовлення найбільшого сиру, вага якого становить 133,4 кг, повідомили Укрінформу організатори фестивалю.

"Представники Книги рекордів України зафіксували діаметр сиру 1 метр і його вагу 133,4 кг. Рекорд зафіксовано у двох номінаціях – найважчий та найбільший за розміром сир в Україні", – сказав керівник фестивалю Андрій Брязкало.

Рекордний сир виготовили на базі фермерського господарства "Іванківське". Вони презентували новий бренд "Наш сир".На гостей фестивалю чекали частування, майстер-класи, конкурси, розіграші та шоу-програми. Для відвідувачів заходу відбувся концерт чернівецьких гуртів.

За словами організаторів, такий фестиваль стане щорічним. На ньому українські виробники сиру та вина презентуватимуть свою продукцію."Зацікавленість у такому фестивалі є. До мене як організатора звертались уже різні виробники сирів та вина, щоб представляти свою продукцію на наступному фестивалі. Єдиною умовою участі буде те, щоб виробник був з України", – наголосив Брязкало.
Tags: Чернівці, національний виробник, рекорди, сыры, фермерство, фестивалі
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments