Українка виграла етап Кубка Європи з тріатлону в Туреччині

Тріатлон: Єлістратова виграла етап Кубка Європи в Туреччині

Українська тріатлоністка Юлія Єлістратова виборола "золото" на етапі Кубка Європи в Аланьї (Туреччина) і втретє в сезоні піднялася на п'єдестал.

На олімпійській дистанції Юлія Єлістратова показала результат 2:04:36 години (21:15 - плавання 1500 м; 1:04:40 - велосипед 41,280 км, 37:35 - біг 10 км) і завоювала своє друге "золото" Кубка Європи після етапу в Дніпрі, повідомляє XSPORT.

Після перемоги спортсменка зізналася, що не дуже добре відчувала себе перед стартом, але зуміла зібратися: "Рада знову перемогти в Аланьї. Я відчувала себе недобре перед гонкою, але правильний настрій допоміг мені. Саме тому перемога ще більш приємна".

Наступний етап Кубка Європи відбудеться в португальському Фуншалі 27-28 жовтня. Змагання проходитимуть у спринті.