Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Росія готує інформаційну провокацію проти автокефалії

П’ять копійок: Московські чекісти висрались, як завжди мимо каси. Вся біда московітів в тому, що вони думають про українців так, як про запоребрикових мокшан. Наприклад, для мене, як українця ця новина, якщо б вона була правдою, була б не негативною, а позитивною. Було б дуже гарно, якщо б колись Українська Єдина Помісна Православна Церква об’єдналась з Українською Греко-католицькою Церквою. Бо для українців ці обидві церкви – українські і рідні. Адже сьогодні українці підтримують і УПЦ КП, і УГКЦ, і УАПЦ. І ніколи гіпотетичне об’єднання цих церков не відштовхне справжніх українців в бік сатанинського неканонічного московського патріархату РПЦ. Так, що вся ця інформвійна – порожній пук від гебні, через незнання українських реалій.Розвиток отримала тема з листом Деркача. Згідно з інформацією, що подана на сторінці Української Помісної Православної Церкви у Фейсбуку, «одна пташка на хвостику з Москви принесла, що наближені до РПЦ блогери та журналісти опрацьовують базу даних, в якій зосереджені відомості про налагодження стратегічного співробітництва між Ватиканом та Константинопольською патріархією, тісні зв’язки між УПЦ в США та Канаді з греко-католицьким середовищем (в першу чергу увага приділяється минулому екзарха Константинопольського патріархату – єпископа Даниїла) публічні заяви та сигнали керівництва УГКЦ про можливість відтворення в Україні церкви Володимирового хрещення (що означає злиття православної церкви з УГКЦ)».

З огляду на вказане, говориться в публікації, можна зробити висновок про те, що російською стороною вже розпочато інформаційну компанію, спрямовану на дискредитацію української автокефалії як ініціативи, за якою нібито стоять інтереси греко-католиків. При цьому в подальшому буде робитися акцент на біографії єпископа Даниїла (в минулому греко-католик), темах про ініціювання на державному рівні питання про отримання автокефалії саме представниками УГКЦ, заявах голови УГКЦ про доцільність об’єднання православних і греко-католиків в одну церкву, а також маніпуляціях про те, що наступним кроком після формування Єдиної помісної церкви стане її поглинання УГКЦ.

Picture

«Метою такої кампанії, скоріш за все, буде опрацювання трьох взаємопов’язаних аспектів: формування додаткової аргументації задля обвинувачення Вселенського Патріарха Варфоломія перед іншими Помісними православними церквами, дискредитації екзархів Константинополя в Україні, забезпечення більшої лояльності православних віруючих до екзархату РПЦ в Україні («якщо ви зрадите канонічну Церкву, то зрадите і православ’я, оскільки ЄПЦ – це проект греко-католиків, які її з часом поглинуть»)», говориться в публікації.

«І, як бачимо, що не встигла ще пташка долетіти, i вже вуаля, "клоуни і боти" Кремля в Україні вже її швиденько виконують, - зазначають автори публікації. - Тому, "раді вітати" в когорті кремлівських посіпак - панiв Деркача, Горбаля, Смітюха, Шипка, Безбаха. Але одне питання: "пане Андрію, ви ж чекіст до "мозга костей", як ви могли так легко "спалитися"?!". Невже ваші хазяї з Кремля та Луб’янки і вас кинули під "танки" як звичайного терпілу, наче в останній бій. Не все гаразд у "кремлівському царстві"...Хоча, після Солсбері немає чому дивуватися!».


Tags: Єдина Помісна Православна Церква, Деркач, УГКЦ, УПЦ КП, гэбня, информационные войны, московский патриархат, провокации, русская ложь, фейки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments