Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Вінниччині за приготування борщу візьмуться байкери. Добраніч, "зубожілі" карателі!У селі Правилівка, що на Вінниччині, в п’ятницю, 21 вересня, відбудеться ХІІ Всеукраїнський фестиваль борщу, участь в якому візьмуть байкери.

Про це Укрінформу повідомила організатор заходу – журналістка і громадська діячка Ганна Секрет.

"Наш фестиваль борщу особливий, бо ми щороку "присмачуємо" страву виступами творчих колективів. Власне, чи не більшість учасників конкурсу на найсмачніший борщ – це мисткині. А цьогоріч наш фестиваль помолодів і розширив коло учасників: газдині "в самому соку" відпочиватимуть, а варитимуть борщі і прогощатимуть журі та гостей фесту новоспечені молодички і дівчата, берегині роду - бабусі, а також байкери, які приїдуть до нас з усієї України. А один із борщів представлять навіть шведи", - повідомила Секрет.

На Вінниччині за приготування борщу візьмуться байкери

За її словами, цьогоріч за право вважатися найкращим кухарем змагатимуться 35 конкурсантів з власними борщами, які приїдуть з різних областей України. Серед них – два народні хори. Загалом на фестиваль прибудуть близько 500 учасників, які не тільки підтримуватимуть своїх конкурсантів, а й презентуватимуть їхні авторські борщі в супроводі українських пісень.Відбудеться фестиваль у селі Правилівка Оратівського району в батьківській господі відомої вінницької журналістки та громадської діячки Ганни Секрет, яка організувала тут мистецький простір "Театр на городі". Неодмінна умова перебування на фестивалі гостей та учасників – мати власну ложку, щоб було чим куштувати борщі.Особливого колориту цьогорічному фестивалю нададуть байкери, які завітають на захід і навіть приготують власні "мандрівні" борщі, а також студенти вінницьких вишів – вихідці з країн Африки, яких привезуть у вінницьку глибинку знайомитися з місцевим колоритом.

За всю історію проведення фестивалю його учасники презентували у Правилівці близько 500 різновидів українського борщу.
Tags: Вінниччина, байкеры, борщ, конкурсы, кулинария, село, смачно, українська кухня, фестивалі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments