Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Гарний приклад для решти областей: на Львівщині ввели мораторій на російськомовний контент

Мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівщини встановила своїм рішенням сесія облради, повідомляє Укрінформ.

На Львівщині ввели мораторій на російськомовний контент

“Депутати доручили облдержадміністрації створити міжвідомчу робочу групу за участю громадськості, правоохоронних органів та райадміністрацій для проведення систематичної роз`яснювальної роботи щодо причин і мети запровадження мораторію”,- зазначила речниця облради Уляна Лаврик.

За її словами, органам місцевої влади рекомендовано ухвалити аналогічні рішення для захисту своїх територій від російськомовного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації території України.

Сесія також доручила виконавчому апарату облради напрацювати звернення до Верховної Ради щодо необхідності внесення змін до законодавчих актів України щодо публічного відтворення аудіовізуальних творів мовою держави-агресора.

Мотивацією для прийняття відповідного рішення стало прагнення захистити національний інформаційний простір від гібридних впливів держави-агресора та подолання наслідків тривалої мовної русифікації, а також численні звернення патріотичних та ветеранських громадських організацій.

Як повідомлялось, свого часу рішення щодо заборони російських пісень та виступів співаків із північної сусідки приймала міська ради Львова.
Tags: Галичина, Львівщина, дерусификация, местная власть, мораторий, области, облради, примеры
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments